Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Beteg lesz a babám?

Beteg lesz a babám?

Figyelt kérdés
10 honapos babámnak 37,8 hőemelkedése van, délben még jókedve volt, mentünk sétálni miután hazaertünk megetettem, kicsit már nyugosebb volt akkor aludt egy nagyot 2,5 fel órát kB felkelt 4kor és most megint aludna.. Közben merem a hőjét nem ment feljebb, de nem mozog, bágyadt és aluszekony. Micsinaljak hagyjam aludni?
2019. febr. 7. 17:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg igen, bújkál benne valami. Hagyd csak aludni, az a legjobb ilyenkor, arra figyelj, hogy sokat igyon. Lázcsillapító elég akkor, ha sírós, láthatóan szarul van.
2019. febr. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm most kicsit feljebb ment adtam neki szirupot nemsokara fürdetem és altatom csak úgy aggódom sosem láttam még ilyen bágyadtnak elesettnek :/ csak fekszik és megy az ujjszopi
2019. febr. 7. 18:01
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Nem szabad korán lázcsillapítót adni. Esélyt sem adsz arra, hogy a szervezete megoldja a gondokat. A láz nem betegség, hanem jel, hogy a szervezet pusztítja a bacikat. (A gyulladásos láz más tészta.)


Első körben mindig hűtő fürdő és ha továbbra sem megy le és bágyadt és 38.5 fölött van, akkor kell gyógyszeresen csillapítani.


Nézz meg egy előadást a gyermekmentő alapítványtól (ingyenes), ott elmondják mikor mi a teendő.

2019. febr. 7. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!