Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik a hasznosabb a baba...

Melyik a hasznosabb a baba karám vagy a járóka?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a karám bővíthető a járóka meg fix, de az meg könnyebben osszecsukhato és kisebb helyen tárolható. Igazából csak azt nem tudom hogy egy járóka mérete elég e egy gyereknek vagy hamar kinövi?
2019. febr. 10. 07:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
53%
Hat ez a helytol fugg. Nekunk 1.5*1.5m jarokank van. 18honapos a gyerek es nem notte ki, de nem sok hianyzik, hogy kimasszon. Ritkan hasznaljuk, max amíg felmosok vagy wc-n vagyok.
2019. febr. 10. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
47%
Egy járóka fél gyereknek se elég, ha abban akarod rohasztani egész nap. Szabad tér kell.
2019. febr. 10. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
A járókát választottam én is, mert annak van alja. A nappaliban van, mert ikreknek lett méretezve, sok helyet foglal. Nálunk is csak addig van benne, amíg wcre megyek, vagy ki kell szaladnom csomagot átvenni.
2019. febr. 10. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
53%
Karám.
2019. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
39%
Babakaramot vettem, a nappali nagy reszet le lehetett vele keriteni, szuper volt. Meg ebbol is ki akart egy ido utan jonni, egy jarokaban biztosan nem lett volna el, de ez szerintem gyerekfuggo, mert o pl. a babakocsiban es a kisagyban sem volt el. Ha van kisagyatok, szerintem felesleges a jaroka, ha wcre mesz, vagy felmosol, abba is be lehet addig tenni. Amugy szerintem a babakaram sem er annyit, amennyibe kerult, olyan rovid ideig lehet ezeket hasznalni. Egy gyereknel meg okes, de en mar igy utolag nem vennem meg, inkabb a szobat tennem biztonsagossa, amiben jatszik. Mi a konyhat lezartuk ilyen raccsal, az azota is megvan, es a 3 eves mellett is jol jon meg.
2019. febr. 10. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
55%
Nekem karám volt. De csak kintre használtam. A lakásban szabad járkálás volt. Elsem fért volna....
2019. febr. 10. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
39%

Hatalmas, amerikai konyhas hazunk volt, eloszor jaroka volt olyan 18 honapos koaig, szerette, akkor raktam be, ha veszelyeset csinaltam a konyhaba ( tesztaszures, rantottak) , nagyon jol elvolt. Vagy mig felmostam, kimentem a postaert, felment a padlasra ( anno a paromnak ott volt a muhelye - inkabb teroternek mondanam de letra ment fel oda ).

Babakaram is volt kesobb de csak par hetig, nem szerettem.

2019. febr. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%

Elgondolkozom , hogy egy ilyen "

intelligens " valaszolo mint a 2- es, mire tanitja azt a szerencsetlen gyereket, ha van neki ? Mit ad at az ilyen ...

2019. febr. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
43%
8, hogy nem 1,5*1,5 méteres a világ, anya nem hagy ott sehol, nincs az a meló, ami miatt be kellene zárnia... ;)
2019. febr. 10. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
75%

Igen, csak anya ram ne ejtse a forro levest amitol harmadfoku egessel honapokig fekszek elet halal kozott az intenziven!


Tudod , nem mindenki egy 62 m²-es panelban lakik ám, nálunk pl. a postás naponta jött csomaggal, és nem , nem azért mert a ráérő időmben rendelgettem a Mangoról, hanem mert a cégünk címe a lakás címe is volt. És bizony kimenni a Nagy kapuig nem kis időbe tellett addig nem fogom a babát szabadon hagyni a lakásban ahol épp fő az ebéd 🙄

Szakadj ki a világodból, nem mindenki azt az életet éli amit te. A Játszótér és a posta között a kis panelban.

2019. febr. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!