Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Növekedési ugrás. Ez már az?

Növekedési ugrás. Ez már az?

Figyelt kérdés
A kisfiam holnap (11.-én ) lesz 3 hetes. 2 napja nyűgös,sírdogál,éjszaka csak rajtam/velem hajlandó elaludni.Talán picit többet is szopizik,bár ez inkább komfort szopizás szerintem.Ez már lehet az első növekedési ugrás?Nálatok meddig tartott?Edetleg tippek,hogy lehet épp ésszel kibírni?😀
2019. febr. 10. 10:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon pici még, persze hogy szívesebben alszik veled, hiszen 3 hete még a pocakodban volt! Lehet, hogy fájdogál a kis hasa, és a cicin nyugtatja magát. Nekem a növekedési ugrásnál nem volt nyűgösebb, csak többször kelt enni. Az meg hogy hogy bírod, hát, nekem most jön a fiam őrlőfoga. Na ehhez képest eddig a hasfájás semmi nem volt... Sok szeretet, türelem kell az első 3 hónapban, lassan szépen összerázódtok majd. Jó babázást!
2019. febr. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Lehet hogy a hasfájás kezdete ugyanis az is 3 hetes kor körül alakul ki.

Nálunk is csak kis nyöszörgések voltak eleinte, meg kicsit nehezebb esti elalvasok. Aztán bedurvult és az esték már sikítva ordítással teltek.. Rémes volt, hogy nem tudtam rajta segíteni. Na ezt volt nehéz épp ésszel kibírni, nem a növekedesi ugrást...

2019. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Jaj neeee.Attól én is rettegek.Tudom,ezt az időszakot túl kell élni,de amikor sír a gyerekem...annál pusztítóbb érzés nincs.Most is rajtam fekszik,nyammogja a cumiját.Csak így meg én fogok kikészülni,ami mivel egyedül nevelem,nem túl jó:(
2019. febr. 10. 21:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát pedig ez inkább a pocija lesz. A kisfiam is akkor szeretett sokat rajtam (meg az apján is) hason aludni. Esti fürdés után masszírozgasd, tornáztasd picit. Illetve bevált ilyenkor, hogy vasalóval melegített (nem forró!) textilpelust raktam a hasa alá és úgy aludt el. Aztán átraktam a kiságyba. Kitartás, ki fogja nőni!
2019. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!