Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kisfiatoknak áll a...

Ha a kisfiatoknak áll a fütyije pelusozáskor, hogyan pelenkázzátok be, hogy ne pisiljen ki a peliből, és ne is legyen neki kényelmetlen?

Figyelt kérdés

2019. febr. 11. 07:30
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Lehajtom, hogy lefele “nezzen”, amikor az egyik oldalon mar lerafasztottam a pelankat. Ugy marad es normal pozicioban lesz, amint elmulik a merevedes. Nem tart naluk sokaig, rendszerint a penlenkazas vegere mar nincs dudor, legtobbszor azert merevedik bekik, mert ahogy lekerul az elozo pelus, megcsapja a hideg levego.
2019. febr. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Bekik: be nekik akart lenni. :)
2019. febr. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
76%

Az én fiamnál általában azt jelzi a merevedés, hogy pisilnie kell, főleg ha ébredés után pelenkázom.

Ha van időnk, a kezemmel rajta tartom a pelit és megvárom, míg a kis hólyagja túlcsordul, ha megvolt a pisilés, általában egyből összelöttyed a fütykös.


Ha nincs időnk, igyekszem letisztítani, miközben résen vagyok, hogy a pelus elejével a megfelelő időpontban elkapjam a Pillanatot.

Veszélyes percek ezek, mert nem lehet tudni, hogy mikor jön el az a bizonyos Pillanat ;)


Ha nem pisi miatt áll neki, akkor nem volt még annyira merev, hogy ne tudjam lehajtani a pelenkában.

2019. febr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
74%

#3 Aranyos :) Volt már, hogy nagyon rosszkor jött a Pillanat?


Az én kisfiamnak csak akkor szokott felállni, ha krémezem, de mire oda jutok, hogy ráragasszam a pelust, már elég puha ahhoz, hogy könnyen lehajtsam. Ha pisilnie kell akkor inkább így duzzad neki.

2019. febr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
82%

#4 Hogyne, pont pár napja még elég kábán felkelés után a nagyágyon pelenkáztam, levettem róla az éjjeli pelust, és észrevettem, hogy én hülye, nem készítettem oda másikat, sőt fel sincs bontva egy új csomag.


Fiam a hátán ficereg pucéran, persze áll neki.


Hátrálok a pelenkázóhoz a csomagért, mondom közben "Fiam, tartsd vissza! Nehogy odalőj! Bírd ki egy percig, mindjárt rád adom a pelust aztán oda mehet minden!"


Fiam abbahagyja a rugdalózást, rámnéz, elvigyorodik "nehogynehogynehogy" mondom és előtört a pisisugár, átívelt a feje felett és ment ezerrel az ágy mögötti falra.


Feltéptem a csomagot, kihúztam egy pelust, ugrok oda, hogy rácsapjam, persze addigra már végzett és szépen csorgott a pisi a falról. Sóhajtott egy nagyot és nevetett. :D

2019. febr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Peli??? Takarodjatok már ezekkel az idióta becézett szavakkal, hogy az eszetek is elmegy a gyerekszüléssel. Peli, tejci, szopcsi, fülipucipálci. Kapjatok már az agyatokhoz, nem a 6 hónapos gyereketek válaszol ebben a kategóriában.
2019. febr. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó: igazad van, és ez az idő múlásával sem lesz jobb. Majd az óvodában is uzsitasija lesz, meg az isiben zongigyakszija a kis mazsibabának.
2019. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!