Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Ha vannak olyan egeszsegugyi problemaim (vashiany, verzekenyseg) ami miatt kockazatos lenne szulnom, erdekes beranyan gondolkodnom?

febr. 11. 19:14  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Erdemes*

# 1/8Időpont febr. 11. 19:16 Privát üzenet
Gondolkodhatsz de 1. Magyarországon illegális 2. ezeknél különb okok mellett sem szoktak megfutamodni az emberek, manapság már szinte minden problémára van orvosi megoldás.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/8Időpont febr. 11. 19:31 Privát üzenet
Magyarországon sajnos nincs béranyaság,törvény ellenes.

A válasz 78%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/8Időpont febr. 11. 19:51 Privát üzenet

Vashiány? Banális probléma. Minden második kismama az.

Vérzékenység? Nőként?

Egyébként Mo-n max. gondokodhatsz róla, mert ahogy írják nincs rá lehetőség.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/8Időpont febr. 11. 20:13 Privát üzenet
Állítólag minden kismama vashianyos, közben nem.. Csak normál (nem terhes) ember ref. értékei szerint értékel a laborban a gép, a kismamák 90%nak vashianya van úgymond, ez a terhesség gél jár. Tok normális. Több a verünk is terhesen pl.. Én is vashianyos vagyok és mégis van gyerekem. Ugyan..

A válasz 66%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/8Időpont febr. 11. 21:04 Privát üzenet

Vashiányos lehetsz, nem befolyásol semmit. Majd kapsz pótláést és ennyi.

Vézékenység? Én is csak azt tudom kérdezni: nőként? Ezt kifejthetnéd...

A válasz 83%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/8Időpont febr. 12. 07:41 Privát üzenet
Vese beteg vagyok.. 3. Egészséges babámat várom.. Nehezebb a kihordás de soha nem gondoltam hogy ez miatt ne szüljek.. Vérszegénység?? Azon lehet javítani

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/8Időpont febr. 12. 09:52 Privát üzenet
Feketemacska0909 nevű felhasználó válasza:

A terhesség előtt is vashiányos vérszegény voltam. Nem tudtam,de közben kiderült. Brutál szarul voltam mire találtam egy fokot,aki nem legyintett rá... Mondta,hogy ez nálam alapból fent állt nem csak a várandósság miatt alakult ki. Épp a minimumon volt minden. Kaptam vaspótlást vénásan egy hónapig. Úgy ugrottunk neki a szülésnél,hogy a minimumon volt az èrtèk. Rengeteg vèrt vesztettem,ha császárok volna talán már nem élek. Szóval azért nem bagatel.. De,ha időben fel van ismerve az elejétől kezdve rendesen figyelnek rád akkor simán szintén lehet tartani ezt a dolgot, ezt az orvos is mondta. Utána kaptam vèrt,mert a babámat nem tudtam ellátni. De minden nehèzsèg ellenére újra ès újra végigcsinálnám. 😊 Soha nem akarnám,hogy más mèhében fejlődjön a gyerekem. De Magyarországon illegális.

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/8Időpont febr. 12. 14:15 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Van itt valaki, akinek trombocitopéniája (ITP) van és közben terhes lett vagy gyereke született?
Van e ra lehetoseg, hogy mesterseges uton essek teherbe, ha nincs ra egeszsegugyi indok de noncs ferfi az eletemben?
2.5 hónapja szültem ez a 2. mensim 31-én jött meg délután tartott 2-ig. 3-án nem volt semmi. Ma vagyis 1 nap kihagyással most délután megint vérzékenység egy kicsit de élénk Ez így hogy?
Fájhat tőle a babának a hasa?
Verzekenyseg? Sziasztok! 24hetes vagyok, nemreg voltam cukorterheleseny, es annyira verzett az ujjam, hogy vegig csopogott a folyoson, hiaba szoritottam ra a zsepit.
Nektek kitoltik a baba egeszsegugyi konyvet a havi vizsgalaton?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!