Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha vannak olyan egeszsegugyi...

Ha vannak olyan egeszsegugyi problemaim (vashiany, verzekenyseg) ami miatt kockazatos lenne szulnom, erdekes beranyan gondolkodnom?

Figyelt kérdés
2019. febr. 11. 19:14
 1/8 A kérdező kommentje:
Erdemes*
2019. febr. 11. 19:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodhatsz de 1. Magyarországon illegális 2. ezeknél különb okok mellett sem szoktak megfutamodni az emberek, manapság már szinte minden problémára van orvosi megoldás.
2019. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Magyarországon sajnos nincs béranyaság,törvény ellenes.
2019. febr. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Vashiány? Banális probléma. Minden második kismama az.

Vérzékenység? Nőként?

Egyébként Mo-n max. gondokodhatsz róla, mert ahogy írják nincs rá lehetőség.

2019. febr. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
67%
Állítólag minden kismama vashianyos, közben nem.. Csak normál (nem terhes) ember ref. értékei szerint értékel a laborban a gép, a kismamák 90%nak vashianya van úgymond, ez a terhesség gél jár. Tok normális. Több a verünk is terhesen pl.. Én is vashianyos vagyok és mégis van gyerekem. Ugyan..
2019. febr. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%

Vashiányos lehetsz, nem befolyásol semmit. Majd kapsz pótláést és ennyi.

Vézékenység? Én is csak azt tudom kérdezni: nőként? Ezt kifejthetnéd...

2019. febr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Vese beteg vagyok.. 3. Egészséges babámat várom.. Nehezebb a kihordás de soha nem gondoltam hogy ez miatt ne szüljek.. Vérszegénység?? Azon lehet javítani
2019. febr. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
A terhesség előtt is vashiányos vérszegény voltam. Nem tudtam,de közben kiderült. Brutál szarul voltam mire találtam egy fokot,aki nem legyintett rá... Mondta,hogy ez nálam alapból fent állt nem csak a várandósság miatt alakult ki. Épp a minimumon volt minden. Kaptam vaspótlást vénásan egy hónapig. Úgy ugrottunk neki a szülésnél,hogy a minimumon volt az èrtèk. Rengeteg vèrt vesztettem,ha császárok volna talán már nem élek. Szóval azért nem bagatel.. De,ha időben fel van ismerve az elejétől kezdve rendesen figyelnek rád akkor simán szintén lehet tartani ezt a dolgot, ezt az orvos is mondta. Utána kaptam vèrt,mert a babámat nem tudtam ellátni. De minden nehèzsèg ellenére újra ès újra végigcsinálnám. 😊 Soha nem akarnám,hogy más mèhében fejlődjön a gyerekem. De Magyarországon illegális.
2019. febr. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!