Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rendeltem a babáknak egy...

Rendeltem a babáknak egy cumisüveget (Chicco simply fun) Nem találtam leírásban hogy bpa mentes. Felhívtam őket és kiderült hogy nem az. Azt mondja a csaj nem káros csak ha folyton abba melegitek. Szerintetek?

Figyelt kérdés
2019. febr. 12. 11:12
 1/8 A kérdező kommentje:

Utána olvastam

Katasztrófák amit ír nem merem használni.

Sajnos gyanakodtam mert leírásban nagyon nem ejtették róla szót...

Bár 700 Ft volt.

De csaj azt mondta hogy forgalomba van nem véletlen...

2019. febr. 12. 11:16
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Rákerestem most erre a fajtára és mindenhol azt írják, hogy üveg. Ha az, akkor nem gond csak a gyerek ne dobja le. Én amúgy nem vagyok ilyen paramami meg ilyen minden bio, organikus stb de tuti nem adnék olyan üveget a gyereknek amiben BPA van, már annyi mentes alternatíva van, hogy semmiből nem áll elkerülni.
2019. febr. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet bpa-sat kapni? Fura. Vegyél inkább másikat, párszáz forintért már lehet kapni bpa menteset.
2019. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell belehalni abba az 1700 forintba, amennyiért meg tudsz venni egy bpa mentes mam cumisüveget mondjuk a tescoban... És akkor már nem vettél szart.
2019. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
77%
Ez elvileg üvegből van, nem műanyagból.
2019. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De!van műanyag is belőle!

És ez sajnos bpas

2019. febr. 12. 12:29
 7/8 A kérdező kommentje:

Van 6 db mam cumisuvegem.

Nagyon sokféle van.

De szerettem volna kipróbálni ezt is

2019. febr. 12. 12:32
 8/8 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmi baja nem lesz tőle a gyereknek. Nem forgalmazhatnák ha nem lenne bevizsgálva..
2019. febr. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!