Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan telik/telt egy napotok...

Hogyan telik/telt egy napotok egy 6 hónapos babával és miket játszottak vele?

Figyelt kérdés
Kifogytam az ötletekből, néha úgy érzem mindent un a kisbabám.
2019. febr. 12. 14:01
 1/3 A kérdező kommentje:
És még azt megkérdezhetem hogy mennyit eszik átlagosan naponta? A babám 7 kg, de naponta csak 800-900 ml-t eszik plusz egy kis pép. Olyan kevésnek érzem...
2019. febr. 12. 14:04
 2/3 anonim ***** válasza:

A lanyom ugyan csaj 5 honapos, de, 7 kg o is.

Jatszani jatszoszonyegen is szoktunk, ezen hasal vagy haton fekszik, a felakasztott jatekokert nyul. Csorgozik. Kendoket adok neki, vagy kulonbozo anyagu targyakat, azokat szereti markolaszni. Tornaztatom, mondokazunk, enekelek neki. Setalunk a lakasban, kinezunk az ablakokon, elmondom neki mit latunk eppen. Elvisszuk setalni a kutyat. Van hordozonk, ha mosok, a terigeteshez ot is viszem, mondom a felakasztott ruhak neveit.

2019. febr. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én kisfiam is februâr 3 àn volt 6 hónapos és a stâtusz vizsgálaton 7135 gramm volt. Nem, duci baba de egèszsèges és szetintem ez a lènyeg.

Napközben jàtszószönyegen jâtszik, ha fözök a pihenöszèkben van konyhäba ès mindig beszèlek hozzâ mit csinàlok, ablakon kinézünk illetve YouTube on vannak gyerek mondokäk azokat szivesen hallgatja miközben jâtszik a szönyegèn, pihenöszèkben mèg nekem csinâlnom kell a dolgom. Illetve minden nap megyünk ki.

2019. febr. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!