Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyenkor csak csekély a uv...

Ilyenkor csak csekély a uv ablaküvegen keresztül? Baba bőrét nem bántja?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 09:43
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

????


Ki is viheted a levegőre nyugodtan!

2019. febr. 13. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Jót tesz neki a napsütés. (D - vitamin ) Ennek minimális az uv sugárzása. Levegő is jót tesz neki. Mennyi idős?
2019. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Február van. Jesszusom. Az UV ám csak december eleje és január vége között olyan alacsony, hogy érheti a gyereket a nap üvegen keresztül! Ez idő alatt viheted ki egyedül levegőzni, az év többi részében CSAK árnyékban lehet ám! Februártól novemberig csak és kizárólag talpig ruhában, alaposan bebugyolálva viheted ki, és ha esetleg süt a nap akkor rohanj vele, nehogy UV érje. Vagy teljesen sötétítsd be a babakocsit, inkább semmit ne lásson a gyerek, csak UV ne érhesse. És még én tartom magam parás anyukának.
2019. febr. 13. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj! Én direkt lenyitom a sétáknál a kupolát, hogy érje a napfény. Sokszor akár 1-1,5 órát is kint vagyunk.

Ebben szerintem benne volt a válaszom is...

2019. febr. 13. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!