Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának leesésgátlós...

8 hónapos babának leesésgátlós ágy?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kisfiam nagy helyigényű, 70x140 cm kiságyában már két hete arra ébred többször éjszaka hogy lába beakad a rácsok közé (pedig van fent rácsvédő) és sír. Gondolkodunk ágyon, viszont eléggé félek attól hogy ha megtanul állni, akkor éjszaka kipottyan belőle..a rácsos ágy viszont kényelmetlen már neki. Bababarát kanapén gondolkodtam még (körbe lehet keríteni hogy ne essen ki a baba) viszont nem tudom az meddig lenne jó neki. Ágyat nyilván a miénkhez tolnánk, mellé matrac ha véletlenül baleset lenne.. Szerintetek korai még? Izgő-mozgó babák anyukái adhatnának tanácsot, hogy hogyan oldották meg :)
2019. febr. 13. 09:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon korai, minden baba szeret mozogni, a lányom 20 hónapos, de a kiságyban alszik, mert nem szeretném, hogy esetleg úgy keljen fel, hogy én még alszok, egyébként neki kb. 3 hónaposan akadt be mindig a lába, de inkább jobb rácsvédöt vettem, nem pedig ifjúsági ágyat.
2019. febr. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
120x120 járóka , emelhető fekvő felulettel, mi abba tettük, rácsvédővel.
2019. febr. 13. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is 10 hónapos korában cseréltük le pont ezért.

Hálós járókát(hempergőt vettünk) a legnagyobb méretűt, amit ikreknek is szoktak, 4 kapaszkodóval oldalt.

20 hónapos most, kényelmesen elfér még mindig, imádja, jókat alszik benne.

2019. febr. 13. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem, olyat semmiképp. Nekünk is védőnő mondta, hogy ha mindenképp a rácsos ágyat le akarjuk cserélni, akkor hálós járóka, és csináltassunk bele méretre megfelelő vastag szivacsot, mert ezeknek elég vacak az alja.
2019. febr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, akkor marad a hálós járóka :)
2019. febr. 13. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!