Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hany honapos korig hasznaltato...

Hany honapos korig hasznaltatok babakocsit? Melyik fajta valt be?

Figyelt kérdés
2019. febr. 13. 14:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A lányomnál kb. másfél éves koráig. Amint járni kezdett, nem szívesen maradt el benne. Peg perego pliko p3 compact babakocsink volt. A fiam még csak 3 hónapos lesz, nem tudom ő meddig marad el benne. Neki Peg perego pliko switch-e van. Szinte semmi különbség a kettő között. Imádom! Könnyen kezelhető, kis helyen elfér, és strapa bíró.
2019. febr. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

16 hónapos, egyre többet tud és akar setalni, és egyre kevésbé van el a babakocsiban, de meg használjuk, csak kevesebbet. Concord neo kocsink van, nagyon szeretem.


Most ikreket várok, nekik bugaboo donkey kocsijuk lesz, meg nem érkezett meg, remelem jó választás volt ez is.

2019. febr. 13. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 3 éves volt, amikor elpakoltuk.

Gyógytornára járunk a mai napig, 1,5 évesen indult el. Utána hamar megtanult célirányosan és hosszan sétálni, de tömegközlekedésre amikor messzebb mentünk kezelésre még majdnem 3 éves koráig használtuk úgy havi 1-2 alkalommal.

MamaKiddies vip 3in1 kocsink volt 1 éves koráig, utáltuk, hamar kinőtte.

Utána Cybex callisto-t vettünk, az remek volt. Most 4 évesen is kényelmesen elférne benne.

Kistesónak Cybex balios s-t vettünk.

2019. febr. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi 2,5 éves koráig használtuk. Miután járt egyre többször kijött belőle,de ha nem csak a játszótérre mentünk, mindig azzal indultunk, mert annyit nem tudott egyhuzamban gyalogolni,hogy beleférjen a posta,gyógyszertár,bolt egyebek. Az én lányom nagyon szeretett egyébként babakocsiban ülni, sokszor belemászott hogy azzal menjünk :)
2019. febr. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
50%
3 eves lesz, marcsak ritkan hasznaljuk, inkabb biciklivel megyunk, de ha hosszabb setara megyunk, vinni szoktam.
2019. febr. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ja, lemaradt a fajta, Hauck Citi Neo II
2019. febr. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2 éves koráig használtuk, mikor bölcsibe ment akkor tettük el. Utána biciklivel vagy autóval közlekedtünk, na meg ugye kismotor, futóbicikli. Utál sétálni.
2019. febr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
49%

Nagylányomat két évesen szoktattam le végleg, mert jött a kisteso. Bár ö még szivesen kocsikázott volna, voltak is hisztik ebböl. No meg onnantol kezdve csak olyan távra tudtunk menni amit kétévesen birt. (Kb másfél km, hangyatempoban)

A kicsit is kétévesen fogom kivenni belöle, mert megy bölcsibe, ami 60 méterre van a házubktol. Odáig elsétál, délután meg haza és ennyi. Ha máshova kell mennünk, majd kismotorozik ö is.

2019. febr. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

sportnak bebetto niconk volt.

2 eves kora utan mar alig hasznaltuk.tavalyi nyaralason meg nagyon jol jott,abban toltuk a cuccokat a strandra 😂

2019. febr. 14. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!