Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más férfi is van vele úgy,...

Más férfi is van vele úgy, hogy az álma, életcélja, hogy nagy családja legyen?

Figyelt kérdés
Mennyire vagyok ezzel egyedül? Nőknél gyakrabban hallom. Szeretek utazni is, sportolni is, a munkában is sikereket érek el,de valahogy ezekből egyiket sem tartom olyan nagyon fontosnak vagy álomnak, hogy önmagáért életcélként tekintsek rá. Viszont ha meglátok egy három gyerekes családot, mindig azt érzem, hogy igen, ez az amit akarok az élettől.
2019. febr. 14. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
64%
Jaj de jó, úgy látom nincs minden veszve! Igazából eljön az ideje a legtöbb férfinél, hogy családra vágyjon, csak nőként ezt baromi nehéz kivárni. Az én férjem 28 éves kora óta akart családot. 30 évesen apa lett. Először. Aztán még1x. Szóval ő is erre vágyott. Megmaradt a karrierje, a barátai egy része is, de mi vagyunk a legfontosabbak. Sajna rengeteg szingli nő van, aik csak almodoznak arról, higy egy ilyen beállítottságú pasit szerezzenek mint te is, de 40 alatt alig találni, aki nem "élni"akar, hanem családot szeretne. Pedig ha tudnák hogy pont így élnének! Sok szerencsét vágyaid megvalósításához! 31N
2019. febr. 14. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2019. febr. 15. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm is igy volt míg ra nem biztak egy ovodast. Azutan menekulore fogta

Teljesen más "pillanat képekről" hinni azt mi az hogy szülőség

2019. febr. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pl az én párom ilyen. 24 évesen lett apa, most 30 lesz és már a második is megszületett. Ritka az ilyen férfi, de ő azota is 100%-ig a gyerekeket és engem támogat.

Mikor megismertem 22 sem volt, és mikor az álmokról beszélgettünk, akkor mondta, hogy egy család és gyerekek a legnagyobb álma. Kb minden nyaralást a gyerekekkel képzel el, szóval igen, mas férfi is van igy vele.

2019. febr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
20 éves volt a párom mikor megismertem és össze jöttünk, már a kapcsolatunk elején le szögezte, hogy élete álma a nagy család és, hogy minnél előbb apa legyen. Számomra ez nagyon szimpatikus volt és tényleg látszik is rajta, hogy imádja a gyerekeket. 3 éve vagyunk együtt és bár még nincs gyermekünk, szerintem jövőre bele vágunk. :)
2019. febr. 15. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Gratulálok Önnek! :) nagyon szép ezt olvasni! :)

Nekem is 3gyerekem van- férjemmel mi is próbáljuk nagy szeretetben és mókában nevelni őket.

Tényleg ez az élet értelme!

2019. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!