Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelő becsipogott az...

Légzésfigyelő becsipogott az 1 éves fiamnál! Vigyük kivizsgálásra?

Figyelt kérdés
Nem állt le a légzése hála Istennek, csak a határérték alatt volt, így csipogott. (3-as nálunk a határérték, visszanézve párszor 2-es volt a jelzés előtt. Babycontrol figyelőt használunk, három laposat, lefedi az egész kiságyat. Szóval nem mozdult le róla. A hátán feküdt mikor odaugrottunk, még a riasztás előtt felébredt mert felkattintottuk a kislámpát. Mással is előfordult hasonló? Ilyen mélyen aludt volna? Vigyük kórházba? A védőnőt hívtam, szerinte nem kell, de hívjam a gyerekorvost. Őt meg nem tudom elérni. Éppen jön ráadásul a foga is. :( Nem akarnám kórházzal kínozni, de félek is...

#1 éves #Baby Control #Légzésfigyelő jelzés
2019. febr. 15. 13:06
 1/2 anonim ***** válasza:
66%

Nekem anni azt mondta a védőnő, hogy fél éves koráig van értelme a légzésfigyelőnek, meg amúgy egy időre született babánál nem szükséges használni. Szoval már te is kiveheted alóla.


Mindemellett szerintem felesleges bárhová elvinned, kicsit túlparázod a dolgot. Csak mélyen aludt, ennyi.

2019. febr. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vèdőnőjét nem értem...mi az,hogy addig van ÉRTELME????

2 éves korig fordul elő bölcsőhalál.


Kérdező,szerintem kérdezz rá az orvosnál. Akár az ügyeleten is.

2019. febr. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!