Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik a napotok egy 7...

Hogy telik a napotok egy 7 hónapos babával?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
17%

Nekunk sosem volt egyforma, a heten 6 napon legalabb mentunk valahova.

Baba uszas, jatszos csoport, jatszohaz, babas baratnok.

Busszal 30 perc volt a varos, hideg, meleg eso sosem volt akadaly.

Szoptattam meg ekkor boven, bebietelt vittem.

Kulfoldon lakom, itt nem szokas otthon ulni.

2019. febr. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
9 körül kelt, szopi, peluscsere, öltözés, játék, séta. Séta közben nekem bolt/posta/ilyesmik, neki alvás. Kb délre itthon, akkor zöldségpüré hússal vagy gabonapép anyatejjel, közben én is ebédelek. Játék, közben leszedtem a szárítót, hajtogattam, ilyesmik. 2 körül szopi, alvás. Ez nekem is pihenőidő, sorozatoztam vagy olvastam. 3-4 között kelt, kivittük a kutyust sétálni, utána benti játék, közben uzsi: gyümi vagy tejpép. 5 körül jött a férjem, átvette a kislányt, én főztem. 6-kor szopi, 7-kor fürdés, torna, mese, 8 körül utsó szopi és alvás. Reggelig nem ébredt fel.
2019. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggel 7-kor kel, elvisdzuk a nagyokat oviba, bölcsibe. Legkésőbb 8-ra itthon, kicsit játszik, reggelizunk aztán alszik délelőtt a baba kocsiban. Én addig osdzepakolok, főzök, peksutit csinálok stb. Délben a nagyobbat haza hozzuk, utána lovagolni vagy tornára visszük. Közben a kisebbet fel vesszük bolcsibol, programok után kB 5-re haza érünk, 6 ig játszanak 6 kor fürdik a legkisebb.

Utána vacsora furdenek a nagyok. 7tol iig mese olvasas beszélgetés együtt. 8 ig nagyjából mindegyik gyerek alszik. Pici 3-kor meg felkel enni.

(tápszeres már, nem szoptatom, 3 étkezés van kivaltva)

2019. febr. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%

Reggel 8-kor kel, tápszert kap. Utána játszik, kúszik-mászik, addig én összekapom magam, megreggelizek, elpakolgatok.

10-fél 11 körül alszik egyet, addig én odateszem az ebédet.

11-11:30 körül 'tízóraizik' (gyümölcs+ keksz).

Utána elmegyünk sétálni, bevásárolni.

14 körül alszik egyet.

14:30-15:00 körül 'ebédel' (zöldségpürék + hús)

15:00 után játszunk, sétálunk; amihez kedvünk van...

17:00 körül alszik egyet.

18:00 körül uzsonna (gyümölcs + keksz)

Utána játék -többnyire Apával-, addig én takarítok, teszek- veszek.

20:30-21:00 körül fürdetünk.

21:30 körül eszik utoljára (tápszer), ami után szinte rögtön el is alszik reggelig.

2019. febr. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Rémálom, küzdelem a túlélésért :(
2019. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!