Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mosható pelenkára valóban...

Mosható pelenkára valóban nehezebb öltöztetni a babát?

Figyelt kérdés
Azt olvastam hogy mivel nagy csomag ezért nem mennek rá úgy a ruhák.
2019. febr. 16. 09:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valóban. Főleg, ha eleve kerekebb a gyerek is.
2019. febr. 16. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy számmal nagyobb body kell vagy bővítő.

Nacibol is jó kis rugalmas anyagú kell.

De nem biztos h olyan nagy a csomag nekünk g diaper volt az elmenos szettunk meg best bottom. Azok nem nagy csomagok egyáltalán.

Mondjuk nekem nem sokat pisilos viszonylag vékony babám van volt

2019. febr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Akkora, és olyan szabású ruhát kell venni, amiben elfér a pelenka. Az első gyerekemet még hagyomásos textillel pelenkáztam, amiből éjjelre kettőt is rátekertem szegényre. Nem emlékszem, hogy gondjaim lehhet volna a felöltöztetésével, vagy nehezebben boldogultam volna, mint a kicsiknél, akikkel már eldobhatót használtam.
2019. febr. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem vékonyka a fiam, pelenkabol sem az egymetetest használom ra hanem mindig a megfelelő (s,m,l stb) mértéket, ra nem kellett nagyobb body, egy két olyan nagyszulotol kapott nadragja van amibe nehezebben fér bele a mosható pelenka, illetve egyetlen olyan rövid nadrágot sikerült vennem neki, amit nagyon rövid ideig tudott hordani, pedig méret alapján meg sokáig jó lett volna
2019. febr. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!