Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha egy baba felfelé, a...

Baj ha egy baba felfelé, a feje búbja felé néz? A pelenkázó mögött a falon lepkék vannak,6 hós babám már1-2 hónapja észrevette és gyakran nézegeti, ilyenkor fel és hátra néz, ez baj?

Figyelt kérdés
Valamint ezt az ágyon is gyakran csinálja már. Most mondták hogy ez nem biztos hogy jó.
2019. febr. 18. 06:29
 1/7 anonim ***** válasza:
49%
Próbáld ki, neked jó? Se a nyakadnak nem tesz túl jót, se a szemednek
2019. febr. 18. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
81%

Nekem is mondig azt mondták,h nem jó. "Ne nézesd felfelé,mert úgy marad a szeme"

Nem tudom,h tényleg így van-e,de inkább úgy fordítottam a kiságyat,h oldalra nézzen.

2019. febr. 18. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
72%
Hat inkabb vedd le a kis matricakat es tedd olyan helyre ahol kenyelmesen nezegetheti. Tetszik neki szines,aranyos pillangok es kivancsi rajuk. De a szemenek tenyleg nem tesz jot mert meg nagyon fejlodesben van ugy is maradhat
2019. febr. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt sokszor csinálni tényleg nem egészséges, szemész mondta, hogy babakocsiban sem jó ezért, ha anyuka mögötte van a gyereknek. Szerintem váljatok meg a lepkéktől vagy fordítsd oldalt a gyereket...
2019. febr. 18. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem már csak megszokásból is arra nézne. Akkor majd máshol pelenkázom és ha észreveszem hogy csinálja máskor is, elterelem a figyelmét. Remélem nem lett már baja, mert pár hónapja már csinálja...
2019. febr. 18. 07:53
 6/7 anonim ***** válasza:
86%
Én hasonló kérdést tettem fel a védőnőnek. Hát hadd ne mondjam neki akadt fenn a szeme majdnem a hülyeségemtől:):):) semmi baja nem lesz:) érdeklődik:)
2019. febr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is pont ez a helyzet nekünk is lepkék vannak a falon. Én úgy szoktam, hogy amíg öltöztettem, vagy pelenkázom, félig elfordítom kersztbe, meg a fejét is picit arra fordítom, akkor nem felfelé néz. Egyedül azért gond ez mert erőlteti a nyakát.
2019. márc. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!