Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kialakul majd hogy felkeljek?

Kialakul majd hogy felkeljek?

Figyelt kérdés
Tudom, paramaminak tűnik.... 3 hét múlva érkezik azbelső babám. Esküszöm, hogy az évresztő hangjára kb 15perc múlva kelek fel. A férjem is olyan, hogy kb kipakolhatják mellette a házat ha alszik. Szülés után beindulnak az ösztöneim? Volt valaki így, nem kelt fel a babája hangjára?
2019. febr. 19. 09:03
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ha sír, úgyis meghalljátok... :) Én mondjuk minden rezdülésére fent vagyok, páromnak kicsit több kell.
2019. febr. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%
Én nem ébredtem fel. Mentségemre 76-os Hgb-nal engedtek ki, hulla voltam. Férjem hozta mindig szoptatni az elején. Mikor rendeződött a vasam, már felébredtem.
2019. febr. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
Olyan nincs, hogy nem kelsz fel rá, minden nyekkenesere kipattan majd a szemed 😊 férjem ébresztőjére nem ébredek meg, de ha a kislányom nyőg, azonnal fent vagyok.
2019. febr. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%

Igen, én is ilyen voltam, hogy a háborút is átaludtam volna.

A fiamra mindig felkeltem, pedig kezdetektől külön szobában volt. Olyan bébiőr volt, ami nem csak hangot közvetített, hanem hangerő erősségétől függően ledek is világítottak. AMikor csak nyöszörgött, és 1-2 led világított, már arra felébredtem, így mire rázendített, már mellette voltam.


SZóval nyugi, nem fogod átaludni, ha szüksége lesz rád! :-)

2019. febr. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%
Mi is ilyen jól alszunk, de a gyerekre felkeltünk. Elég hamar, szóval nem sírt még torkaszakadtából. Manapság már csendben jön át hozzánk de arra felkelek, ha a csak behajtott ajtó kinyílik. De semmi másra! A férjem ébresztője pl engem nem kelt fel.
2019. febr. 19. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

Ohh


Ez teljesen más


Mellettem is bombát lehet robbantani


A lányom mozgására a kórházban 1 naposan is felkeltem

Nemhogy a sírásra..

Férjem fel sem kel rá

Én màr szoptatom..


Másra most sem kelek fel.



De ez olyan, hogy a kórházfolyosón a sarkon befordultak, lányom nyekergett, simán felismertem már az első nap.


Érdekes ez.


Ne izgulj ilyesmin!

2019. febr. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Ez az anyáknál ösztönszinten működik, ezt a fajta beidegződést a civilizációs társadalmi fejlődések sem építették le, mert a mai napig szükséges a megléte. Legyél akár a földön te a legnagyobb hétalvó, lehet, hogy légvédelmi elhárító üteget is működtethetnek melletted a hálószobában, a gyereked sírását, nyöszörgését egyből meg fogod hallani. Nem a füled reagál majd rá elsőnek álmodban, hanem az agyad, majd ő riasztja a "hibernálódott" hallócsontjaidat. Ha nem is az első nyekkre, de a másodikra biztosan felébredsz majd Te is, nyugalom...
2019. febr. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
A tüsszentéseire vagy nyekergéseire felkelek, pedig baromi nehezen kelek. Persze sokszor van, hogy kell pár perc, mire észhez térek, de segít a parom is ebben.
2019. febr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Szia! Volt hogy a két gyereknek egyszerre jött a foga, taknyosak is voltak, és felváltva aludtak. Ebben a csodás hétben egyszer előfordult hogy annyira fáradt voltam, hogy nem ébredtem fel éjszaka. Tuti sírt szegény kicsi, mert látszott rajta az éjszaka nyoma, de nem okozott benne nagy törést. Tény, hogy 12 órát kibírnak az elején is cici nélkül, annyit pedig te se alszol. Ha előfordul veled, hogy nem ébredsz fel, akkor se legyen lelkiismeret furdalásod. Velem csak egyszer volt ilyen, és szégyelltem is magam miatta, de azt hiszem nem kellett volba :)
2019. febr. 19. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
55%

Ez anyak ösztön, fel fogsz ébredni. Előtte én is ilyen voltam , volt, hogy a csörgőórát is csak 5 perc után hallottam meg.

Már három éves a fiam , de a mai napig ha csak megfordul az ágyban felkelek rá.

2019. febr. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!