Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Ti hasznaltatok a...

Anyukak! Ti hasznaltatok a gyogyszertari baba furdeto kremet? Ha igen hany honapos koraig? Ha nem, miert nem? S akkor mit hasznaltatok helyette?

Figyelt kérdés
2019. febr. 20. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
34%
Kb 3-4 hónapos korig, de utáltam az állagát, azt a tipikus szagát, utána Nivea babyre váltottunk 2 éves koráig.
2019. febr. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Nem. Minkét babámnak érzékeny a bőre, a nagy kipattogott tőle, a kicsinek kiszáradt a bőre.

Én a narancssárga Johnsonst használom a kicsinél is, a nagynál is vagy 2 éves koráig.

2019. febr. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Igen, majdnem 2 éves korig.
2019. febr. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
17%
Nem hasznaltunk, helyette a jatszoterezos korig csak tiszta vizet, nekunk nem ajanlotta a vedono, es amugyis erzekeny a bore, neha csepegtettunk bele mandulaolajat. Meg most is gyakran csak tiszta vizben furdik, ha nem lett kint koszor ( 3 eves). Ha az lett, akkor ekcemas borre valo tusolozselet hasznalunk, elotte meg Alverde tusfurdo volt.
2019. febr. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
61%
3 hónapos koráig használtuk. Utána Gabi édes álom fürdetőre váltottunk. Teljesen jó volt a gyógyszertári fürdetőkrém (ami egyben testápoló is)
2019. febr. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%
3 hónapos koráig használtuk, utáltam. Most hipp-et használunk.
2019. febr. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem hasznaltam, la roche posay furdetot hasznalok, eleinte egy keveset tettem a furdovizbe, most már közvetlenül a fiamra kenem.
2019. febr. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
61%

KB 4 hós koráig.

Aztán veszélyesnek éreztem mert nagyon csúszott, féltem, hogy elejtem a gyereket.

Azóta össze vissza, mikor mit.

2019. febr. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
61%
Nem használtuk.
2019. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!