Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti nem fèltek ha egyedül...

Ti nem fèltek ha egyedül alszik a babàtok?

Figyelt kérdés
Szeretnèm ha a babàm külön aludna a sajàt kis szobàjàban,de annyira fèlek hogy bàrmi baja lesz (bukik ès megfullad vagy hasonlò) viszont örülnèk ha ùgy szokna hogy külön kis szobàja van.
2019. febr. 20. 20:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Igen
2019. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
De felek, pedig mar masfel eves. Legzesfigyelo esetleg? Mi amugy vele aludtunk (a szobajaban egy kanapen) eddig, aztan decemberben aludt kulon egy pár hetet, de osszeszedett valami nathas betegseget es most meg kozoztunk alszik masfel honapja. :) menthetetlenek vagyunk, nem leszoktattuk az egyutt alvasrol hanem megjobban ra, de olyan boldog es minket sem zavar. Ilyenkor még az agyaban van, kb ejfel fele felkel enni, akkor mar nem viszem vissza szoptatas utan.
2019. febr. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%
Nem. Légzésfigyelőt használunk, a szobák ajtajai nyitva vannak, a legkisebb nyekkenésre felkelünk. Hosszú távon mind a négyünknek (mi és 2 pici gyerek) jobb, hogy mindenki a saját szobájában alszik.
2019. febr. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
5 hónapos a kislányom.saját szobájában alszik.van légzésfigyelőnk és az ajtók nálunk is nyitva vannak.én is minden nyekkenésre felébredek.sőt éjjel sokszor járok wc-re és olyankot mindig megnézem.hason alszik születése óta.
2019. febr. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Születésétől egyedül alszik. Az ágya felett van kamerás bébiőr. Ha bármit hallok, ránézek. Ez megnyugtató és mégsem kell keresztülmenni az egész lakáson.
2019. febr. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
Nem féltem,MÍG el nem jött az első hànyós vírus. A lányom mindig álmában hányt ilyenkor. Nem bukott,sugárban hànyt a vírustól. ÁLMÁBAN! Na,onnantól volt para...mert azt,ha belèlegzi,mit sem ér a lègzésfigyelő......3 éves koráig 4x voltam vele kórházban 1-1 hetet hányós vírus miatt. De az első utàn hamar a mi szobànkba került a gyerek.
2019. febr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Már nem. A bébiőr a legapróbb mozdulatát veszi, és mindket gyerek legapróbb mozdulatára ébren vagyunk mindketten.

A kórház után 2 hétig a kicsivel aludtam, aztán átszoktattuk. Még most könnyű volt, mert pici és sokkal hamarabb megszokta a saját ágyát, mint a nagy anno.

2019. febr. 21. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
78%

De, engem zavart.

Az első eleinte külön aludt, kb. 47x mászkáltam át éjjel megnézni, hogy minden rendben van-e (volt légzésfigyelő, de akkor is). Aztán vettünk kamerás bébiőrt, az egy fokkal jobb volt, de ha láttam, hogy kitakarózott stb, akkor megintcsak mászkáltam, többször is. Végül mondjuk elkezdett ötezerszer kellni éjjel, így köztünk ragadt, mert már többet mászkáltam éjjel hozzá, mint amennyit aludtam, és rájöttem h sokkal egyszerűbb, ha hagyom ott aludni (mellettünk nem is ébredt annyiszor).

A második baba most 7 hetes, kezdetektől mellettem van babaöbölben. Nekem megnyugtató, hogy csak kinyitom a szemem, és rögtön látom, hogy minden oké vele, az éjszakai szoptatás is kevésbé fárasztó így, hogy nem kell kimászni az ágyból stb. Szóval nekünk jobb így, külön szobába meg majd átszoknak, érettségizni nem a mi ágyunkból fognak menni szerintem.

2019. febr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
58%
Nekem nemsokára öt hónapos lesz a babám, és az az igazság, hogy én jobban félnék ha velem aludna. Nagyon szeretném magam mellett altatni, de sajnos vele előfordult már, hogy nem vett levegőt, és a kis rongybaba testét mozgatni, élesztgetni, hát rémálmaimban se jöjjön elő többet... Úgyhogy külön alszik, szigorúan légzésfigyelővel. Az ajtók nyitva vannak, a lakás kicsi, már azt is meghallom ha csak megfordul az ágyban és mint a szurikáta, egyből ugrom ha kell, ha nem :D
2019. febr. 21. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

De.

Nálunk kicsi a hely amiatt se lehetett egy szobába velünk, de én is igazából az elejétől fogva saját szobát szerettem volna neki. Most 5 és fél hónapos. De a mai napig rengeteget bukik. Én is inkább emiatt aggódtam. Nekünk van légzésfigyelő, bébi monitor és nyitott ajtónál alszunk mi is ő is. Ezen kívül ha le raktuk aludni mindig az oldalára és kitámasztottuk. Egyszer se volt baj:)

2019. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!