Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gyakoriak itthon a...

Mennyire gyakoriak itthon a félvér (fekete és fehér) babák?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyen családot? Sok megkülönböztetés éri őket?

2019. febr. 21. 13:50
 1/6 A kérdező kommentje:
Nyilván kisgyerekekre is vonatkozik, nem csak kisbabákra. Ez kimaradt. :D
2019. febr. 21. 13:51
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen ismerek itt a barati koromben is volt egy illeto aki felver csaladbol valo. O maga nagyon jo ember a szulei jol neveltek, tisztelettudo normalis inteligens ember ahogy a szulei is, pedig ugyebar van kulonbseg. Boldog csalad. Viszont a srac egesz eleteben le volt nezve, szivattak es bantottak sokat pedig nagyon nem erdemelte meg, ilyen a mai tarsadalom sajnos. Ami nem sorozatgyartmany az mar nem elfogadott es nem tartjak normalisnak, tisztelet a kivetelnek
2019. febr. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
27%
Én ismerek.A csaj egy buta tyúk, feltűnési viszketeksége volt régen és most is.Mindíg kiakart tünni a tömegből.Szőke, fehérbőrű lány.Összejött egy koromfekete néger fickóval.Csináltatott magának két gyereket mert hogy azok félvérek lesznek és ismét kitud tünni velük.A kisfiukbeteg lett,megszívta.A pasija meg elhagyta.
2019. febr. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%
😂😂van pàr belőlük..lassan ellepik az orszàgot...főleg kelet-Magyarorszàgon elterjedt fajta.
2019. febr. 21. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Kisfiam bölcsis csoportjában van egy félvér kisfiú. A gyerekek szerintem még nem tesznek különbséget, igazából nem foglalkoznak azzal, hogy kinek mije milyen színű :) A gondozónénik imádják, mondjuk nagyon kedves, barátságos kisfiú. Hogy később mi lesz majd, azt nem tudom, de annyira nem ritkaság a mi környékünkön, hogy valaki félvér, esetleg teljesen “színes”. Szerintem manapság azért már ezen nem szokás annyira fennakadni.
2019. febr. 22. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én is félvér vagyok, igaz nem fekete-fehér, de olasz-magyar, az olaszok bőre picit sötétebb, ez számít? :D
2020. jún. 5. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!