Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én másfél évesemmel...

Csak az én másfél évesemmel nem lehet gyalog eljutni sehova?

Figyelt kérdés
Egy darabig próbálkoztunk, hogy gyalog mentünk, bébitaxi, fa tolóka stb. de messze nem jutottunk, mindig az lett a vége, hogy mindent nekem kellett cipelni. vagy ha nincs nála semmi, akkor két lehetőség van: vagy elszalad, amerre lát, és le se tojja ha mondom neki hogy ne szaladjon, ne menjen le az útról, a másik, jön három lépést nyüszögve utána rámcsimpaszkodik, hogy vegyem fel, ha nem veszem fel, sír. kész gáz. most már mindenhova babakocsival megyünk.
2010. júl. 1. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia!Nálunk ugyanez van!!!!!!!!!!
2010. júl. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, nálunk is ez megy. De az a baj, hogy a babakocsiból akármennyire szorosan is bekötöm, kimászik, s elindul. Nagyon figyelnem kell, ha megállunk, nehogy kimásszon. Ha netalán sétálva mennénk, nem fogja a kezem, menne égnek világnak.

irigylem azokat, ahol a gyerkőc rendesen tud sétálni. Ja és ott a nagyobb fiam is, akire szintén figyelnem kell. A séta végére állandóan leizzadok...

2010. júl. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Azt hittem, csak nálunk nem jön be a motorozás:)

Az én kisfiam már a babakocsiba sem ül be, úgyhogy marad a gyalogos közlekedés. Viszont ő sokat gyalogol mellettem, nem szalad el, csak hamar elfárad, akkor én cipelem. Néha bejön, hogy kekszet adok a kezébe, és akkor jön még egy darabig velem.

Egy könyveben olvastam, hogy gyakorolni kell velük a vezényszavakat: pl: Állj meg!, Várj!, de csak nyugodt hangon, és rövid kifejezésekkel, magyarázat nélkül, nekünk bevált.

2010. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
hát lehet ,hogy szerencsém van, de nagyon szereti fogni a kezemet a lassan 2éves kisfiam.szóval mi tudunk haladni.ti nemtudnátok kézen fogva menni?
2010. júl. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

a kézenfogás az kb. 5 lépésig remekül megy. utána elkezdi kirángatni a kezét, ha nem engedem el visít, és rongybabát játszik.... a babakocsiból ő is ki tud már mászni, a boltban szoktunk is harcolni, ha sorban állunk...

a vezényszavakat remekül érti. csak épp le se tojja. a következő a képlet. elindul, se lát se hall. szólok rá, hogy légyszi állj meg, erre begyorsít. ha elindulok utána, akkor meg egyenesen szaladni kezd, közben hátranéz, és röhög. szóval ennyi. más tekintetben lehet rá hatni, tűrhetően szófogadó ahhoz képest, hogy 18 hós múlt, de ez a séta, ez neuralgikus.

2010. júl. 1. 21:40
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok, z én kislányom csak most volt egy éves, alig tud menni egyedül, de máris rángatja ki a kezét. Ciki vagy nem, én vettem babahámot. Ha már stabilan megy, tutira ráadom majd forgalmasabb helyen.
2010. júl. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én egyévesem még nem jár, csak előzőnek mondanám: inkább nézzenek rád hülyén, minthogy kiszaladjon a gyerek az úttestre! A mi babánk is ért már mindent, de a kábel felé századjára is elindul (aztán persze a kábelnek mondja, hogy hej-te, nekem meg nem), hiába viszem a szoba másik végébe a játékai közé, hiába parancsolgatok. Remélem később változik a helyzet és szót fogad. Még optimista vagyok :)
2010. júl. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!