Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan, aki úgy vállalt...

Van olyan, aki úgy vállalt gyereket, hogy addig idegesítőnek találta őket?

Figyelt kérdés
Voltam párszor babysitter és tökre megutáltam a 8-9 év alatti korosztályt. Folyamatos hisztik, nyafogás, akaratosság, hangosak, rohangálnak...ha saját gyereked van, vele kapcsolatban megváltozik a hozzáállás?

2019. febr. 22. 10:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Igen, mások gyereke általában idegesít, még most is. De főként azért, mert neveletlenek.

A sajátommal nyilván más a helyzet, mert őt imádom, és persze nevelem is, úgyhogy nem olyan kis hülye, mint sok gyerek.

2019. febr. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%

Én nem szeretem más gyerekét még most sem, van egy 3 évesem és jön a következő.

A férjem jobban akarta az elsőt, én is akartam de annyira nem sürgettem.

Régen egyáltalán nem tudtam velük bánni, most talán a lányom korosztályával, de őket meg sokszor nem értem mit mondanak.

Sok gyerek most is idegesítő, koszol. Mondjuk elsősorban férjem unokaöccse miatt ez a véleményem, őt még most se szeretem, bár szegény gyerek eléggé félre lett nevelve.

2019. febr. 22. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Az eredeti kérdés hülyeség, arra az a válasz hogy nem. Ki az a hülye aki gyereket vállal ha IDEGESÍTIK úgy egy az egybe a gyerekek??

:O


A magyarázó rész az már más tészta, az hogy te milyen 8-9 éves korosztállyal találkoztál, nem jelenti azt hogy az összes olyan.

Plusz a sajátod az mindig tök más.

Én se vagyok oda más gyerekéért de a sajátjaimat imádom,tűzbe mennék értük.

A nagyobb most 11 és szokott nyafogni és idegesíteni is és agyamra megy néha (kiskamasz és ez a második dackorszak, durvább mint a 3 éves kori...) ennek ellenére nagyon szeretem, semmiért nem adnám és nem csinálnám vissza.

2019. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
31%
En egészen addig gyűlöltem a gyerekeket meg a síró csecsemőket is amíg nem lettem terhes. Becsúszott de én voltam a legboldogabb. Mára már 5 éves és akaratos öntörvényű. Próbálom a legjobb tudásom szerint nevelni de egyedül nagyon nehéz. Viszont most már van párom és tőle is varok egy babát. Még sok reményt nem fűzök hozzá mert egyéb okokból lehet nem maradhat de a lehetőséget megadjuk neki. En nagyon örülök hogy lesz még egy. Persze vannak gyerekek akik engem is idegesítenek de leginkább a sajátomra figyelek.
2019. febr. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
55%
Ki nem állhattam a gyerekeket, most is ver a víz tőlük de a sajátomat megszállottan imádom. 😍 Sosem volt kérdés, hogy szeretnék saját babát egyszer és igyekszem majd nem irritálónak nevelni.
2019. febr. 22. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
26%

Vannak dolgok, amik idegesíteni tud egy gyerekben. Így az én gyerekem úgy van nevelve, hogy azt ne csinálja.

De ez lehet mást nem idegesít, de az idegesíti, ami engem nem.

Így szerintem nem fair azt mondani egy gyerekre, hogy idegesítő vagy neveletlen.

Felnőttek között is van olyan viselkedésű, akitől falra mászok. De van felesége\férje, szóval ezek szerint van akit nem zavar.

2019. febr. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
43%
Jobban kiborít a sajàt gyerekem, nem mondhatom azt, hogy jól van én ezt nem bírom, megyek innen! Ritka az, amikor nem idegesít
2019. febr. 22. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Mindig is idegesítettek a gyerekek. Vannak alapvető dolgok amiket elvárok egy gyerektől is olyan 3-4 éves kortól (kérem szépen-köszönöm szépen, nem szól bele ha beszélgetünk, a nem az nem stb.), de természetesen más gyerekére sem rászólni nem fogok, sem a szüleinek nem mondok semmit. Nem is a gyerek idegesít, hanem a neveltetése, általában annak hiánya. Nekem két gyerekem van, egy kislány és egy kisfiú, tündériek, illemtudóak de mellette vadócok és rajongásig imádom őket. A saját gyereked mindig más.
2019. febr. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Más gyerekei most is nagyrészt az agyamra mennek, nagyon kevés van köztük, akiket bírok. Nekem kettő van, őket imádom, teljesen más.
2019. febr. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
78%
Engem is mások gyerekei idegesítettek mindig is. Azok a szülők, akik képesek megnevelni, megtanítani nyilvános helyen viselkedni.
2019. febr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!