Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babám élő cuminak...

3 hónapos babám élő cuminak használ. Hogy "szoktassam le"erről? A cumi nem kell neki.

Figyelt kérdés
Már ki vagyok merülve, folyton a cicin lóg. Nem lenne gond ha nem lenne otthon egy 3 éves is, akit el kell látnom. Anyatejes baba, ha elfárad, engem akar,illetve a cicit. Elalszik rajta, de amint kiveszem a szájából már megy a hiszti. Cumi nem kell neki, már vagy 4 félét próbáltam. Valami ötletetek van?
2019. febr. 22. 16:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%
Ugyan ez volt a kisebbik fiam. 1 hónapos koráig próbáltam a cumit adni neki, addig nem fogadta el. 1 hónaposan végre elfogadta, utána teljes volt a boldogság. Hány féle cumit próbáltál? Lehet venned kell vagy 4-5 félét, mire az egyiket elfogadja.
2019. febr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
44%
Ne adj neki cicit! Hagyd hisztizni, majd leszokik róla.
2019. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
35%
Figyelj oda, a gyerekek nagyon tanulékonyak, ha már most nem tudod megnevelni, vagyis már ilyen kis korban akaratos, akkor később még rosszabb lesz. Megszoptatod, leteszed és kész. Hisztizik? Majd abbahagyja.
2019. febr. 22. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30%
Ha magadra kötve szoptatnàl ès közben naggyal tudnàl jatszani, az jò megoldàs lehet.
2019. febr. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
A 4-es tanácsa a lehető legrosszabb. Ha magadra kötöd, az sem neked, sem neki nem jó, és nem tudsz tőle csinálni semmit.
2019. febr. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
21%
nagynéném két gyereket nevelt fel cumi nélkül, egyik se rokkant bele
2019. febr. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%
2019. febr. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%
Komfortszopizik, ez teljesen normális. Nem is kell a cumi, sokkal jobb így mindkettőtöknek. Amíg nem alszik el igazán mélyen, addig olvass a nagynak, rajzoljatok, énekeljetek, mondókázzatok, vagy építsetek valamit, egy kézzel sok mindent meg lehet csinálni. Ha elég mélyen alszik, akkor le fogod tudni tenni és mehetsz aktívabban játszani.
2019. febr. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
35%
Megszoptatod, aztán leteszed és kész, mesz a nagyobbikhoz. Sír? Hadd sírjon, majd abbahagyja.
2019. febr. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

4féle cumit próbáltam eddig: NUK latex fogszabályzós, Avent szilikon, Mam latex 0 és 6hós cumik, de egyiket se kéri.

A hagyd sirni verzió nálam nem jöhet szóba. Egyrészt baromira ideges leszek ha sir, másrészt pont a bizalmat nem fogom tudni erősiteni benne ha magára hagyom.

Viszont a linkelt irás tetszik nagyon. Én is nagyon szeretem mikor összebújunk szopizni de 0-24 ben plussz egy gyerek mellett ez sajnos lehetetlen.

Hordozni is szoktam, nem sokat csak ha valaminek épp a közepén vagyok, magamra teszem igy fejezem be.

Akkor marad az a verzió hogy ha elalszik, megpróbálok elosonni :)

2019. febr. 22. 19:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!