Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Antibiotikumtól lehet zöld a...

Antibiotikumtól lehet zöld a baba széklete?

Figyelt kérdés

Supraxot adok neki, és azóta zöld, zöldes.

6 hónapos, anyatejes baba. (Elkezdtem már a hozzátáplálást, de mióta beteg, nem fogad el semmit, így nem kajától van.)

A gyógyszertől lehet?


A másik, ettől független, hogy az hasmenésnek számít, ha napi 3x van széklete úgy, hogy eddig napi 1 volt? (Ez nem a gyógyszer óta van, ma már előtte is gyakoribb lett. Vagy esetleg ez fogzástól?)



2019. febr. 23. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Mire kap ilyen pici baba antibiotikumot??

Az én babámnak akkor is zöld volt a széklete, ha vírusfertőzése volt, ha én spenótot, brokkolit ettem (anyatejes). Nem sok a 3x széklet, viszont kap probiotikumot? Amikor a lányomnak hasmenése volt az antibiotikumtól, azonnal váltott az orvos másra.

2019. febr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Obstruktív bronchitise van, decemberben is volt neki, aztán 1 hónapja folyamatosan.


A napi 3 széklet az antibiotikum előtt is volt már egy ideje, úgy, hogy előtte csak 1.

Csak a gyógyszer óta van zöld, és nem tudom, mennyire normális, vagy hogy attól van-e, esetleg valami más okozza.

Én nem ettem semmi zöldet mostanában.

Rosszul evett a napokban, mellgyulladásom is volt, mert nem lett kiürítve.

2019. febr. 23. 20:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Hétfőn vissza kell menni a gyerekorvoshoz és ezt elmondani neki. Lehet ír másik antibiotikumot fel . Hány napja szedi már ?

Probiotikumot adsz neki ? Mindenképp kellene mert ha nem lehet ez a baj. Jó egészséget a kicsinek.

2019. febr. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szegény baba, sajnos most nagy járvány van. Olyan furcsa, mert obstruktív bronchitisre ritkán adnak antibiotikumot 😕 jó a gyerekorvosotok? Képben van? Sajnos nagyon sok körzeti leragadt a 20 éve tanultaknál.
2019. febr. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!