Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok is van babátoknak...

Nálatok is van babátoknak kevésbé mosolygós napja, mikor anyukájára se mosolyog annyit?

Figyelt kérdés
Amúgy nagyon jókedvű mosolygós baba, ma annyira nem az,rám sem mosolyog annyit.betegség jelét nem látom. Lehet,hogy két napja nem alszik jól nappal,és azért? Most kb 2 órája alszik,ez rekord így egyben mostanában, lassan 4hós baba.

2019. febr. 24. 14:04
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon szűkszavú is. Olyan hangosan szokta mondani a magáét,ma alig "mondott"valamit
2019. febr. 24. 15:07
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk volt ilyen. Én azt vettem észre hogy általában akkor, mikor bejön egy új mozgásforma. Pl. 6 hósan elkezdett kúszni pár nap múlva rögtön mászni (nem keveset) akkor kb.egy hétig jó ha egy mosolyt vagy egy hangot ki tudtam belőle csalni. Engem is beparáztatott, de utána ugyanúgy ment minden tovább.
2019. febr. 24. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálunk ez van most pár napja. 3 hós múlt. Nem "dumál", és kevesebbet mosolyog. Front volt, nekem megjött, viszket az ínye.
2019. febr. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!