Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azt honnan tudhatom ha esetleg...

Azt honnan tudhatom ha esetleg cumizavaros lesz a babám?

Figyelt kérdés
5 hónapos a kislányom.soha nem fogadta el a cumi.már 3 napja megy éjjel hogy felébred,megetetem de még kb 1,5órát fent van,nyűglődik,sírdogál.és ha újra cicire teszem akkor alszik el.ringatom,énekelek neki,bekenem az ínyét de semmi nem jó neki.ma gondoltam rápróbálok a cumira.fél 10kor kelt,evett,ringattam de semmi.most odaadtam neki a cumit és csend van.ettől lehet cumizavaros?ha éjjel néha odaadom neki ha már semmi nem hat és ez talán igen.vagy mit csináljak?sajnos van még egy beteg 7 évesem is,aki szintén sokat fent van éjjel sajnos nem tudok két felé szakadni.mit tegyek?ne adjak neki cumit?elvegyem ha elaludt?
2019. febr. 25. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

Miért lenne cumizavaros?


Megnyugtatja, ennyi.


Ha meg csak éjszakára kell, még rá se fog szokni.


Jó találmány a némítógomb.

2019. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
:) Cumizavaros csak az elején lesz amikor még nagyon pici. Ahol lakom azt ajánlják , hogy hat hétig , az első hat hétben ne adjunk cumit, hogy ne legyen cumizavaros ha anyatejes a baba. Öt hónaposan már már tudja jól hogy kell szopizni, nyugodtan adjál neki.
2019. febr. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm.igen teljesen anyatejesek vagyunk.én azt hittem hogy ennyitől is cumizavaros lehet.mert azt nem szeretném ha a szopizást abba hagyná.akkor inkább ezerszer felkelek éjjel.
2019. febr. 25. 22:20
 4/6 A kérdező kommentje:
Odaadtam neki és már alszik is
2019. febr. 25. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:

Van olyan gyerek aki nem lesz zavaros újszülöttként sem



Lányomnál abban nyilvánult meg, hogy egysuercsak nem tudtambekapni rendesen a cicit


Nem nyitotta ki a száját, szívta volna be jont a spagettit, Maga a szoptatás is kellemetlen volt, mert az első percekben nem a helyén volt a mellbimbó

Kitanult belőle hál Istennek

De ehhez kellett egy mellbimbó berepedés is

2019. febr. 26. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Lehet cumizavaros kesobb is, nemcsak csecsemokent, illetve haraphat is majd miatta. Viszont, ha ezzel vegre megnyugszik, engem ez nem izgatna, max. tapszeres lesz.
2019. febr. 26. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!