Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, nálatok is van...

Anyukák, nálatok is van olyan, hogy nem találjátok el mi baja babának és még a bújás, ringatás se jó neki?

Figyelt kérdés
4hós babámnak vannak ilyen napjai. Szerintem a foga készülődik. De ilyenkor nálam se nyugszik meg azonnal és sír. Plusz nem is mosolyog rám mindig, ha szólok hozzá. Ez nem baj,vagy nem kötődik hozzám eléggé? Nem hagyom sírni sosem,de ha nálam is sír hiába ölelem,az nem u.olyan mintha hagynám sírni?

2019. febr. 26. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez van nálam is. Már beletörődtem hogy van ilyen. Sőt mostanában ha sír és felveszem van hogy eltol magától és azt akarja hogy lerakjam. Én meg csak nézek hogy akkor most mi van? Fogzik szegény, de nem tudom hogy attól van-e hiszen nem lehet mindent arra fogni. Úgyhogy nem vagy egyedül és szerintem(remélem) sokan vannak így ezzel.
2019. febr. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Épp tegnap volt ilyen.Reggeltől estig ment a bál és nem bírtam rájönni mi is a baja, neki is jön a foga lehet az vagy a frontok, mert néha megérzi őket.Szóval nem vagy egyedül.:)
2019. febr. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ó, mennit sírtam a fiammal együtt, amikor pici baba volt. Sokszor voltam ilyen tehetetlen helyzetben, hogy semmi tippem, és csak sír.

Akkor sírva ringattam.


4 hónaposan még nem alakul ki az a fajta kötődés, amit te vársz. Az majd idővel.

Nem, egyáltalán nem olyan, ha ringatod, mintha fel sem vennéd!

2019. febr. 26. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
3 hónapos a fiam. Igazi sírós baba. Nagyon sokszor csak úgy sír, mert semmi sem jó. Ilyenkor leülök vele a szopis fotelbe, és vele vagyok. Mást nem tehetek, aztán megnyugszik. Biztos vagyok benne hogy ez nem ugyanaz, mint ha egyedül sírna egy kiságyban anélkül hogy bárki ránézne...
2019. febr. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Megnyugtató,hogy nem vagyok egyedül, biztos a frontok is, a hóesések előtt is rossz napja volt. De akkor nem baj ha nálam se nyugszik meg? Kiságyban külön szobában alszik, ma pl ketszer is volt oLyan h ringattam sírt, letettem a kiságyba fél perc és aludt.
2019. febr. 26. 15:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!