Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy az egyik...

Lehetséges, hogy az egyik babám anno háromszor vagy négyszer is kelt éjjel enni de a másik mondjuk 6 hetes korától at fogja aludni az éjszakát? Vannak ilyen különbségek tesok között?

Figyelt kérdés
Jó lenne ha lenne remény :D
2019. febr. 26. 15:53
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
Vannak. Nekem az első aludta át kb. 8 hetes korától az éjszakát, előtte is már csak egyszer kelt enni, a legelején kétszer. Második babám kezdetektől kel legalább 3x. Most 8 hetes, eszében sincs átaludni az éjszakát, még csak nem is csökkennek az ébredések. Viszont a nagyobbik 6 hónapos kora után elromlott, és rengetegszer kelt olyan 2 évig. Remélem ezúttal fordítva lesz, a kezdet nehéz, és később lesz jó :D
2019. febr. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%
Persze hogy van ilyen. Nagyobbik lånyom 2 hónapos korától végig aludta az éjszakát és napközben is hatalmasakat szunyált. A kisebbik meg 2 óránként kel éjszaka, napközben meg éppen hogy csak elbóbiskol 10-20 percre. A nagyobbik tápszeres volt, a kicsi anyatejes. Lehet emiatt is, de lehet babafüggő is
2019. febr. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Persze, a babák nem egyformák. A lányom most 4 éves, babaként és most is minimum 2x kel éjszaka. Baba korában inkább 3-4 volt ez a szám egy éjszaka. Az öccse most 3 hónapos. 6 hetes kora óta ha kel is éjjel, akkor is 3-4 körül,pedig este 8- kor fektetem.
2019. febr. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3- as vagyok. Azt kifelejtettem, hogy a lányom 100%-ban anyatejes volt, és eddig a fiam is az.
2019. febr. 26. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
A fiam is nagyon sokaig és sokszor ébredt ejszaka, a lányom 6 hetes korától este 8-tól reggel 8-ig alszik, előtte is 1x ébredt. Mindketten tápszeresek.
2019. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A fiam 10 hos koratol aludta at ejszakat, de olyan hat hetes kortol max 1-2* kelt. A lanyom most ot hos, a jobb ejszakakon kelunk 7-8*, es o nappal se akar nagyon aludni de legalabb nem sirva toltjuk ezt az idot
2019. febr. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges.

A nagy 6 hetesen átaludta az éjszakát kb 8-5ig vagy 6ig a kicsi lassan 6 hetes de még mindig 8-3ig alszik csak.

A kicsi félig anyatejes a nagy elejetől tapszeres volt.

Barátnőm nagyobbja sokazor kelt éjjel, a kicsije 2-3 hetes és átalussza az éjszakát.

2019. febr. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
4hónapos babám mióta a kórházból hazajöttünk egyszersem keltett éjszaka, minden reggel 6kor kel, eszik és alszik tovább. Nem tudom mivel érdemeltem ezt ki,szoktam is mondani hogy előre félek a következőtől, mi lesz velem ha éjszaka kelni kell???🤣
2019. febr. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!