Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Eddig ugyesen aludt 9ig a...

Eddig ugyesen aludt 9ig a feleves babam mostmeg kel 7kor es 8:45fele vissza alszik, tehat pont nem tudunk a babafoglalkozora elmenni, valami tipp, hogy ujra aludjon reggelente 8/9ig?

Figyelt kérdés
2019. febr. 27. 09:38
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Várd ki a kamaszkorát. :D Nem nagyon tudsz vele mit trükközni... Esetleg fektesd le később.
2019. febr. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Trükkre én is kíváncsi lennék :)

Nekem 11 hónapos, 2 hónapja még simán aludt 9ig, aztán 8, fél 8, 6:45... Most ott tartunk, hogy 6 órakor kukorékol és ha kitartóan 30-60 percet mellette vagyok a sötétben és simogatom, akkor talán visszaalszik még szűk 1 órára (tehát fél 7-7-től fél 8-8ig)...

Nálunk is 10kor kezdődik a játszóházi foglalkozás, úgyhogy mindig kétesélyes tudunk-e menni, kibírja-e a végéig + utána etetem ott.

Vígasztaljon, hogy mindig változnak és lehet pár hét múlva megint teljesen másképp alszik és simán tudtok menni a foglalkozásra.

2019. febr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy 6 hónapos babát a legkevésbé sem zavar, hogy nem tudod vinni "babafoglalkozóra". Ha most ez az igénye, hogy így aludjon, neked kell alkalmazkodni. Fog ez változni még sokszor.
2019. febr. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hihi tudom engem zavar 😀😀😀
2019. febr. 27. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!