Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ruhát adtok a sétáló...

Milyen ruhát adtok a sétáló babákra?

Figyelt kérdés

Buta kérdések sorozata következik :D Első baba, úgyhogy nézzétek el nekem. :)

Szóval 1 éves a lányom és még csak most kezdett el totyogni. Levittük sétálni és harisnyát adtam a kis szoknya alá, hogy, ha elesik akkor ne horzsolja le a kis térdét. Túlaggódom? Ti adtok harisnyát a babátokra? Elég bizonytalan a járása még, de nem engedi, hogy fogjam a kezét, úgyhogy előfordul, hogy elesik. Ilyenkor letörlitek a kis kezét? Mivel törlitek meg? Popsitörlővel? A lánykám még mindig a szájába gyömöszölgeti a kezét és félek, nehogy "benyaljon" valami bacit róla. Már arra is gondoltam, hogy viszek egy kis vizet üvegben és lemosogatom a kezét esések után. Ez párom szerint túl sok. :D Valahol igaza van, de mégis féltem. Ti, hogy csináljátok? :)


2010. júl. 2. 12:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egy éves azért már nem pici baba:)

Harisnyát semmiképp nem adok rá hiszen 35 fok van.A kezét sem törölgetném vizzel minden esés után, max ha bejöttetek a sétáról akkor meg mosnám.

Legyél egy picit lazább:)

2010. júl. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

É nem adok harisnyát kánikulában, 16 hós és mind akét térde le va horzsolva.

Szerintem ez elkerülhetetlen.

A kezét letörlöm törlőkendővel, ha nagyon piszkos lesz, de alapjában nem vagyok az agyonfertőtlenítés híve.

Látnád a homokozóban hogy szooktt kinézni, főleg ha még pancsol is hozzá:-))))

2010. júl. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Harisnya helyett inkább egy vékony hosszú, nyári nadrágot adj rá szerintem, abban nincs olyan melege.

A kezét én is csak törlőkendővel törölném át, de azzal mindig.

(szintén első babás, csak még nem indult el a kisfiam :) )

2010. júl. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a kisfiamra pólót ,rövidnadrágot és szandált adok zokni nélkül,a fejére egy nyári kalap!

Nekik is ugyanolyan melegük van,mint nekünk...

2010. júl. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges a harisnya,csak jól beleizzad.:)Ha félsz,h lehorzsolja a térdét,inkább kis halásznacit adj rá,bár a horzsolásokat úgysem fogja megúszni.

A kezüket én nem törölgettem,csak akkor mostam meg amikor hazaértünk.(4 gyerekem van.)Gondolj bele,letörlöd a nedves törlővel,hopp,letenyerel,akkor már a nedves kezére ragad minden,több mint addig.A kezét úgysem nyalogatja,arra kell csak vigyázni,h ne szedjen fel minden vackot a földről.

2010. júl. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A harisnya szerintem is sok, azzal nem tudod megakadályozni a horzsolásokat. Az én lányomon most a rosszabb időkben kicsit vastagabb nadrág volt és elesett, a nadrágnak semmi baja, de a térde lehorzsolódott egy kicsit. Gondolj bele rajta a vastag pelus meg még harisnya is! De megértelek én is így kezdtem. Néha túl öltöztettem én is szegényt. De bele fogsz jönni. A kezét én is csak leseprem, ha bejövünk akkor meg alaposan megmossuk.
2010. júl. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Megsül szegény harisnyában! Vegyél föl te is egyet próbáld ki milyen abban lenni:D

vidd füves helyre, ott ha elesik sincs semmi baja, nem horzsolódik le a térde.

Elég rá egy szellős trikó meg szoknya vagy egy vékony egyberuha. Én még zoknit sem adok rá, játszótéren pedig mezítláb vagyunk mindketten. Kezecskéjét csak ha bejöttünk akkor mosom meg, nem lesz semmi baja, ne aggódj!

2010. júl. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ujjatlan body, kisszoknya, (homokozóban halásznadrág), bokazokni, szandál.

Én aztán nem aggódom érte, már így is kék-zöld mindkét lába, mondjuk utcán fogja a kezem. A kezét törlővel törlöm, mert az ujját szopja.

2010. júl. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam van, rövid gatyó van rajta. Ő is nem olyan régen jár stabilan, még sosem horzsolta le a térdét. Én mindég tartok a táskámban kisméretű popsitörlő csomagot.
2010. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Sejtettem, hogy túlaggódom. :P Most indulunk sétálni, rövidgatyó és szandi lesz rajta bodyval és bekészítek a táskámba egy csomag popótörlőt. ;)
2010. júl. 2. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!