Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újdonsült anyukák ti is...

Újdonsült anyukák ti is aggodtok, hogy minden rendben legyen?

Figyelt kérdés
Egy hetes a babám és aggódom , féltem hogy minden jó legyen , egészséges legyen , nehogy elkapjon valamit még olyan kicsi és most nagyon nem kéne ! Ti is aggódtok? Nem szabadna így túl aggódni mindent tudom.

2019. febr. 28. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Ezt jelenti anyának lenni, persze egeszséges keretek közt. 6 a nagy, 6 hetes lesz a pici, de aggodom, aggodtam és fogok is azt hiszem, amig élek.

A nagynál azert, nehogy lesérüljön a nagy rohangaszasok kozben, a kicsinél meg azért, nehogy elkapjon valamit, vagy elrontsak valamit...

2019. febr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megértem amit érzel de ez mellett csodás érzés is de közben teli agodalmakkal!
2019. febr. 28. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
Nope, nem vagyok egy paramami alkat. 🤷‍♀️
2019. febr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Aggódtam, mert most született január elején, a nagytesó meg ovis, hazahozta az influenzát, meg kb minden takonykórt. Szerencsére eddig mindent megúszott a pici, most 8 hetes, mostanra lett kicsit náthás. De ezen nem parázok, nem vészes, meg már azért annyira nem apró.

A nagynál nem féltem, mert július volt, nem volt mit elkapni gyakorlatilag.

2019. febr. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagyok aggódós fajta
2019. febr. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Irigylem aki nem aggódos :) én is próbálok nem az lenne túlzottan, talán bele jövök
2019. febr. 28. 21:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem igazán. Mindentől úgysem védhetem meg, és szép emlékként akarok majd visszagondolni már az első időkre is, nem úgy, hogy egy parázós házisárkány voltam.
2019. febr. 28. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Coffelia ***** válasza:
53%
Őszinte leszek, egyáltalán nem aggódtam. Szerintem ez annak köszönhető, hogy a szülés előtt nagyon közeli, háromgyerekes barátaink életében aktívan részt vettünk, ahol az anyuka dúla, szoptatási és hordozási tanácsadó. Így a gondozási kétségeim már rég eloszlottak. Meg annak is volt köszönhető a nyugalmam, hogy a férjem abszolút kompetensen állt a gyerekhez, semmivel nem tudott kevesebbet, mint én, úgyhogy igazi társ az elejétől fogva.
2019. márc. 1. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!