Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hónapban mennyit költesz...

Egy hónapban mennyit költesz a gyerekeidre, mit szoktál venni nekik leginkább?

Figyelt kérdés
2019. márc. 2. 02:14
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Az állandó kiadásokkal ( edzés, fejlesztés stb) vagy csak amit pluszba veszek neki?
2019. márc. 2. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim válasza:
100%

Változó hogy épp melyik hónap van

Augusztus szeptember október elmegy a sulis tankönyves dolgokra az

Tankönyv füzetek ceruza toll színes korzo vonalzo 60.000


Októberbe ruhák: 4 nadrág 4 póló 2 Pulcsi 1 mellény 2 cipő 10 zokni bugyi

30.000


November december január karácsony betegség gyógyszer ajándék 30.000 de ez alap


március tavaszi ruhák 30.000


Valami kell a suliba osztálykiranulas


Ilyenek


A napi fogyasztason kivul havi 25 ezret simán számolhatnék

2019. márc. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%

Soha nem számoltam még össze.

Ami kell azt megveszem, ahova el akar menni elmehet, és néha kap csak úgy egy kis apróságot.

2019. márc. 2. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim válasza:
47%

Én mindenről vezetem a kiadásokat

Legyen az számla

Kaja

Benzin

Gyógyszer

A gyereknek valami

Muszáj felirjam hova megy el a pénz nem állunk úgy anyagilag hogy szórjuk nettó 146 e Ft kapok üzletvezető helyettesként

2019. márc. 2. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
32%

4, ha 500-at keresnél se lenne hülyeség írni a költségeket, szóval ezért ne mentegetőzz! :)

Inkább az a bolond, aki sokat keres, mégsincs fogalma, hogy mire mennyit költ, mert így sose fog úgy előrejutni, ahogy képes lenne.

2019. márc. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%

Netto 146e üz.v.helyettesként? Az én nettom több ennél sima eladóként... baromira kihasználnak 4es....


De hogy a kerdesre válaszoljak, elég sokat. Ruhat veszek neki minden 3.honapban, mert gyorsan nő. A kaját ugy kell varialnom, hogy neki is jo legyen, mert nem eszik mindent es nem akarok kulon fozocskezni. Plusz szereti a joghurtot, vitamint kap, fejlesztés, stb. Igy fejbol azt mondanam hogy mindennel ugy 40-60e csak a gyerekre megy el.

A kicsi meg sokkal olcsobb, neki tapszer pelus, popsitorlo, es popsikrem.

2019. márc. 2. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
52%

5 éves ovis (február hónapban): óvodai étkezés 12 e, csoportpénz 1,5e, úszás 28 e, lovaglás 5 e/ alkalom.

Kapott egy geox átmeneti cipőt 19 e, legot 7 e, egyéb játék 14e, mozi kettőnknek 5 e, játszóház 2* voltunk kb 4 e volt összesen.

Itthonra sok étel neki van, halrúd, puding, pingie, étterembe megyünk akkor ő is azt választ amit megkíván, tegnap pizzát rendeltünk ezekre nem emlékszem összegszerűen.


Ebben a hónapban tavaszi ruhákat kap majd, és állatkert, Aqua world van tervben.

2019. márc. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

7-és vagyok


Sok zöldség, gyümölcs ebből turmixot, vagy facsart levet készítek neki mert egyébként csak az almát eszi meg. ( ezért vettem konyhai kisgépet is )

Vitamin, orcseppen és nurophenen kívül meg gyógyszert nem kapott, viszont minden oltást megkapott ami létezik.

Szerintem ezt képtelenség számontartani.

2019. márc. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
43%

Az élelmezése csak havi 30-40 ezer körül van

Pl reggeli 150-300, tej naponta iszik (reggel este)lebontba kb 150 Ft, vacsi desszert, lebontva (ha 2-3 ezer amit vettem 2 napig elég pl csirkemell nyers vagy panirozott+ köret+zöldség)sacc jobb esetben 700 Ft lebontva egy vacsira (de pl hetvégén neha menüt veszek), szoval leátlagolva napi 1000 Ft az élelmezése also hangon, az alapok. Es plusz ez plusz az nestquik kakaopor, gyümölcspürék ovi után, neha turorudi, joghurt, kekszek


Kb negyedévente kell már csak ruhákat potoni, plusz vitaminok, néha gyogyszerek, rendezvény, kiállitás neha, (most lesz lovasprogram is ünnepek miatt nem ingyen-egy lovardában plusz dinorobotok az Arenaban)az negyedévente megint 30-40 ezer, egy honapra leátlagolva sacc 10ezer


Funda es babakötveny hol van fizetve, hol nincs, sacc havi 5-10 ezer a kettő együtt amit felre tudunk neki tenni


Szoval alaphangon elmegy 50-60 ezer es akkor még nincs benne rendszeres fizetos progi (pl uszás, nyelvoktatás, tsmt, mesekönyvek, tanito könyvek - pl zongorán agyalok van piciknek is könyv hozzá, egy tanitoprogis szintetizator(felnott)kb 20-30 ezer használtan, ilyen pluszokra már nem futja sajnos


Nyaralas, iskolára a csaladi kedvezmeny megy (nem kérem a havi bérbe, evente veszem ki, igy tavasszal mindig van varatlanra 100 ezer köruli egyösszegben)

2019. márc. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
54%

Kb 15 ezerre tippelem. mindig kell valami ruha (kinövi, oviba már gyalázat lenne ráadni stb) a nasik ( 1-1 kindertojás vagy csoki, joghurt, keksz)

Apróságok ( nyakláncs, hajcsat, kisautó ilyenek)

Ovi eszközpénz

És persze a sok gyümölcs, és egyéb főznivaló amit szeret. De ezeket magunknak is megvettük.

2019. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!