Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek sikerült, Ti hogy...

Akinek sikerült, Ti hogy szoktattátok rá a babátokat, hogy az éjszakat végig aludja?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is végig de legalább egy 11 től 4 ig.(ez csak egy példa volt)milyen módszerrel sikerült? Hány hetes/ hónapos korában?előre is köszönöm :)

2019. márc. 2. 20:06
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem vagyok az alvástréning híve, nekem bem sikerült. Megvártam míg átslusszák a gyerekeim.

Egyik 4 hónapos korától, másik másfél éves korától, harmadik 4 éves korától aludta át.

A negyedik most 2 éves. Átlagosan 4x kel éjszakánként.

2019. márc. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Hát én nem szoktattam, a nagy magának alakitotta, először csak egy alvást hagyott ki, majd olyan 2 hósan 8-fel hatig aludt.


A kicsi még változó, egyszer 8tol hajnal 2ig alszik, de van, hogy este 10től fél hatig. Ő még csak 6 hetes, de szerintem hamarosan kialakítja magának a rendszert.

2019. márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%
Maguktól alakítottak. Nálunk ikrek vannak, de nem egyszerre alszanak el sajnos. Egyikőjük 8kor mar, a másik fiam 9 körül. Azon vagyunk, hogy egy időbe hozzuk őket, de nem egyszerű.
2019. márc. 2. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
3as vagyok. Reggel 5ig alszanak 1 hónapja kb, aztan szopnak és még aki korábban alszik, ő 1 órát alszik, aki később ő másfél 2 órát.
2019. márc. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%

A módszerem: eletben tartottam 15 honapig. Akkor magától abbahagyta. 😎 Szerintem ez is, mint sok mas is a gyerek eleteben, magatol megtortenik ha erre megerett. Persze lehet alvastreningezni, de nekem az tavol all a gyereknevelési elveimtol.



Nalunk segitett a tartalmas de nem nehez vacsora, majd cicizes es ugy aludt 20-4ig kb, majd most mar 7ig. (17honapos)

2019. márc. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%
Megvártam, míg megérik rá magától. A sírni hagyást én elítélem, máshogy meg nem ment, szóval maradt ez. 2,5 éves kora óta már csak heti 1-2 alkalommal ébred fel, iszik, és alszik tovább egyből.
2019. márc. 3. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A lányom három hónapos korra óta jól alszik éjszaka. A fiam 26 hónapos,4-5* ébred,de az apja 40 évesen ugyanúgy. Szerintem vagy jól alszik valaki vagy nem. Ilyen fajta, vagy ez örökölte. Nem tanulható. Habár a fix napirendet fontosnak tartom.
2019. márc. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lányom 6, fiam 2 hetes korától átalussza az éjszakát (este 8-9-től reggel 8-ig kb). Nem szoktattuk őket, maguktól alakult így.
2019. márc. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!