Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Migrén mellett baba?

Migrén mellett baba?

Figyelt kérdés

Migrénes szülők, ti hogy bírjátok a hajnali és gyakori kelést?

Nagyon migrénes vagyok, ha hajnalban többször fel kell kelnem valami miatt, vagy front van akkor egész nap migrénem van, és nem tudok csinálni semmit, olyan rosszul vagyok.

Még nincs gyerekem és nem tudom hogyan bírnám ezt az időszakot.

Nektek mik a tapasztalataitok?

A válaszokat előre is köszönöm :)!



2019. márc. 3. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon migrénes vagyok én is sajnos.Megérzem a frontokat is meg stresszesebb helyzetben is azonnal fájni kezd a fejem.

Nekem mázlim volt, terhesség alatt teljesen elmúlt.1x kellett bevennem gyógyszer fejfájásra és akkor is csak panadolt:) Több mint egy évvel a szülés után vagyok, sajnos most már kezd egyre többször elő jönni.:( Pedig reméltem hátha ,,kinőttem".Nem volt gond a gyakori kelés miatt sem.Szóval ilyen is van.

2019. márc. 3. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A második baba után nekem rosszabb lett. Zsinorban 3 napja van aurás migrénem, a panadol semmit nem ér. Algoflexet szedek, elvileg 1600 mg ibuprofen mehet egy nap szoptatás alatt, igyekszem a közelébe se kerülni ennek az adagnak. De muszáj csillapítani a fájdalmam, 2 gyerek mellett nem tudok lefeküdni aludni. A kicsi még csak 6 hetes. Hol van még a vége az éjszakai keléseknek?!
2019. márc. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Értem :(, kitartást nektek 😊 és köszönöm a válaszokat
2019. márc. 3. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!