Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

3 hónapos kólika napjában többszöri sírással ismerős valakinek?

Mindenhol azt olvasom, hogy a nap egy szakaszára koncentrálódik ez. De nálunk előjön délelőtt, délután és éjjel is. Mindig több órás sírásokkal az etetések után. De a többi etetés közben is alig alig és nehezn alszik a babám. A héten lesz egy hónapos és nálunk ez már 8 napos kora óta tart. De tudom még sok van hátra, szóval kitartunk csak tapasztalatokra vagyok kiváncsi. Amúgy már mindent használunk. Espumizan, biogaia, laktaz enzim..🤦🏻‍♀️ De tudom igazabol csak az idő segít.

Keress kérdéseket hasonló témákban: 3 hónapos kólika, hasfájás, újszülött, kisbaba, etetés, altatás

márc. 5. 18:23  Privát üzenet  

A válasz
Nálunk is így volt,éjjel nem,akkor aludt az elejétől kezdve. De összevissza sírt délelőtt is,este is. Tápszeres, és a váltástól lett jobb. A cseppektől semmi javulás.

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont márc. 5. 19:49 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ez kólika? Már második éjszaka alig alszom. Úgy sajnálom szegényt.
Biztos, hogy a babák kinövik a hasfájást?
Kólikás babátokat hagyjátok/meddig hagyjátok sírni?
Aki adott Espumisan cseppet hasfájós babájának, az hány cseppet adott és milyen gyakran?
Van itt olyan, akinek rengeteget sírt a babája?
Hasfájós a babám és rengeteget pukizik. Ez mit jelent?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!