Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen mesét néz a 13-14 hós...

Milyen mesét néz a 13-14 hós babátok?

Figyelt kérdés

Tudom néhányan itt ördögtől valónak tartják a meséket, de most légyszíves a kérdésre válaszoljatok.


Akinek ilyen idős babája mesét néz, melyik az a mese amit megért és le is köti őt rövid időre?


2019. márc. 5. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
a fiam ennyi idősen az orosz nyelvű Mása és a medvét nézte.. :D (simán odaültem mellé és néztem vele együtt annyira aranyos :D )
2019. márc. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bogyó és Babóca és a Peppa malac
2019. márc. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem jó ha ilyen kicsi gyerek mozgoképes, rendes mesét néz, az enyém boribont nézett, nagyi mesét és nándi mesét a youtube-on, később rendes meséket is, aztán 20 hónaposan ott tartottunk, hogy óránként kérte el a tabletet, úgyhogy inkább elraktam és szerintem kb. 3 éves koráig nem fog mesét nézni.
2019. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Picit nagyobb 16 hos és ugyan ritkán de egy-egy rész kuflikat szokott nézni. Korábban fel rész pepa malac volt a sláger
2019. márc. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Neten a gyerekmesék és mondókákat nézte.

Most 22 hós, a Pepa megy, szereti a Nick jr. - on a bubi guppikat meg a Robi manót tán hókusz pókusz a címe.. Ja és a Dóra a felfedező is tetszik neki.

2019. márc. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
UKI -a legjobb :)
2019. márc. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!