Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinél hogy alakult ki hogy a...

Kinél hogy alakult ki hogy a baba átalusza az éjszakát vagy 1x kell?

Figyelt kérdés
Van erre valami pratika hogyan alakítsam ki? Kinél hogy ment? Mennyk idős korára alakult ki?
2019. márc. 5. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Kezdetben 2-3 orankent kellett nonstop szoptatni, oramű üzemmodban ébredt is.

A hajnal 1-2 orasi etetest kezdte elnyujtani inkabb 2-3 -körul ebredt meg, kesobb 3-4 korul, aztan 4-5 körul.

Fokozatosan nyult.

Kb ha jol remlik 50% ban aludta àt az ejszakat már 5 hosan. Azaz reggel 5-6-ig is este 10-tol, de mèg megesett, hogy neha megebredt 3-4-kor.


Kb 6-7 honaposan àllt àt az este 10-tol reggel 6-7-ig alvasra, de nem fixen, es itt kezdtem atterni a nappali 5 étkezesre is

2019. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs praktika nekem a fiam 4honaposan kezdte el ataudni az egesz ejszakat 8tol 3ig alszik 3kor kel eszik alszik tovabb reggel 8ig
2019. márc. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mióta tápszeres azóta alussza át este 8-tól reggel 8-ig. Amíg anyatejes volt este 8 után hajnali 6-ig négyszer is felkelt és mindig szopizni akart ezért az apukája nem is volt jó neki csak a cici: 4x egy óra, horror volt, alig éltem. 7 hónapos volt amikor jött a megváltás, úgy éreztem a mennyben vagyok és megkértem a férjem, hogy csípjen meg az első átaludt éjszaka utáni reggelen. Ja az külön fantasztikus, hogy magától elalszik a saját ágyában miután megkapja a cumisüveget a tápival, ezelőtt egy óra mászkálós cicizős dünnyögés volt az altatás.
2019. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
biztos vagyok benne nem mindegy, hogy anyatejes, vagy tápszeres babáról beszélünk... nekem mind a két gyermekem tápszeres volt és mind a ketten 2 hónapos koruktól átaludták az éjszakát (10-06-ig) - ami nekem "bevált" alvás szempontjából, éjszaka kizárólag egy elemlámpa volt a szobában, az is fejjel lefelé fordítva, hogy tényleg csak én lássak valamit (őket :D) de eszükbe se jusson, "játszani" "beszélgetni" az éjszaka közepén + úgy kezdtem el húzni az időt, hogy amikor felkelt magam mellé vettem és "visszasimogattam aludni" - biztos sokan le fognak pontozni, de nem hallottam még olyanról, hogy egy gyerek éhen halt attól, hogy éjszaka nem kapott enni :) persze a "visszasimogatás" se egyik napról a másikra ment, fél-1 órákat tudtam szép lassan kihúzni... aztán "rájöttek" hogy felesleges éjjel felkelni kajáért :) (egy 19 és egy 5 éves gyermekem van... nem látszik rajtuk az "éheztetés" :D )
2019. márc. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Én is úgy csináltam ahogy az utolsó,annyi,hogy én tápszer helyett éjjel pár napig teát adtam,majd vizet ( ez nem kellett) utána csak simi. Sose sírt de kb 10 nap es ataludta.
2019. márc. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tápszeres a kisfiam szinte a kezdetek óta, lassan 2 éves és még most is ébred éjjelente, szóval ezt gyereke válogatja szerintem.
2019. márc. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!