Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kidudorodna a kutacsa...

Ha kidudorodna a kutacsa észrevenném nem? Simogattam most neki mert az előbb nehezen lélegzett.

Figyelt kérdés

De nem észleltem volna, gondolom ha baj lenne, az észrevehetőbb lenne. Bár nem tudom egyáltalán releváns lenne e ebben az esetben: nehezen lélegzett az imént, mintha nem kapott volna levegőt és hangosan próbálkozott levegőt venni. Majd mintha szürke lett volna a homloka, de mikor kivettem a kiságyból már nem láttsm szürkének. Valószínűbb, hogy a kiságy ágyrácsának az árnyéka miatt láthattam szürkésebnek. Most csöndben alszik egyenletesen lélegzik.

Holnap megkérdezem az orvost.


2019. márc. 5. 22:06
 1/9 A kérdező kommentje:
1,5 hónapos.
2019. márc. 5. 22:07
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hat egy puklit csak ereznel. De mi koze van egymasnak a kettohoz? Miert lelegzik nehezen? Beteg?
2019. márc. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

2! Kutacs is ki tud domborodni megnövekedett agyi nyomás következtében.

Beteg egyébként? Van, ami,magyarázhatná a nehéz légzést?

En biztos nem lennék nyugodt a helyedben. Nekem az egyik gyerekem légzése, keringése összeomlott, nem ecsetelem a következményeit. De ez nem játék. Nem lázas? Nincs vmi alapbetegsege?

2019. márc. 5. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Bocsánat, 3-asnak írtam, hogy ki tud domborodni, nem csak behorpadni és lüktetni.
2019. márc. 5. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A 3-as te vagy😂

En meg a 2- es es tudom h ki tud domborodni de az mar regen rossz ha olyat tapasztalna!!:(

Ha horpadt se kell panikba esni mert fuggolegesen az is termeszetes

2019. márc. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Volt még egy válasz , csak törölték.
2019. márc. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

De hogy nem te vagy az anyukám?


Bölcsőhalálról hallottál már? Él még a gyerek?

2019. márc. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Azaz de jó hogy nem te vagy az anyukám!


Mondjuk jobb lenne ha senkié sem lennél...

2019. márc. 6. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Törölték bizony, mert le mertem írni hogy milyen felelőtlen ember az ilyen. Rá van bízva egy kisbaba élete aki 1,5 hónapos és nem orvost hív amikor az nehezen lélegzik, hanem netezik. Mert majd a sok unatkozó, netező kismama az interneten megszereli a gyereket!


Gratulálok!

2019. márc. 6. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!