Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4hónaposn tenyleg túl sovány...

4hónaposn tenyleg túl sovány a babám? 4700gramm 63cm?

Figyelt kérdés
Ma egy anyuka a rendelőben kérdezte mennyi kg elmondtam és lesoványozták 2en nagyon rosszul esett
2019. márc. 6. 10:17
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
Orvosohoz 2hetente járunk vedőnő hetente jön semmi ilyet soha nem mondtak hogy sovány lenne
2019. márc. 6. 10:18
 2/26 anonim ***** válasza:
Mennyivel született? Hogy alakult a hízás a hónapokban? Anyatejes?
2019. márc. 6. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Tényleg picit soványnak tűnik, de ha van elég pisi-kakis pelus, jó kedvű, jól alszik és hetente hízik legalább 500grammot akkor szerintem nincs gond. Én kislányom most lesz 5 hónapos, 6800gramm és 66cm.
2019. márc. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:

Tápszeres baba

2kg al született

2019. márc. 6. 10:35
 5/26 A kérdező kommentje:
2hét alatt 600grammot hízott ugyhogy nagyon szépen alakul a súlya ezért is nem ertem miert sovanyozták le mikor nem is tűbik sovanynak csak a combjai vekonykák még
2019. márc. 6. 10:36
 6/26 anonim ***** válasza:

Csatlakozom az elso valaszolohoz.

Ezt igy nem lehet megmondani, marmint elso hangzasra tenyleg kevesnek tunik a suly a 4 honaphoz kepest (a hossza viszont kb atlag koruli, vagy kozel ahhoz).

De!

Kerdes, hogy mennyivel szuletett, mennyit hizik havonta, megvan-e a minimum.

Mert nyilvan ha 3,5 kg koruli lett volna a szuletesi suly, akkor 4 honapra ez a hizas keves. Ha joval kisebb volt es hozza a heti/havi ajanlott hizast, akkor eleg lehet.

Gondolom ertol van szo, mert ha nem hizna onmagahoz kepest, akkor bizony szolt volna mar az orvos, vedono.

Szoval az a lenyeg, hogy onmagahoz kepest hogy fejlodik.

2019. márc. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
31hétre született 2000grammal
2019. márc. 6. 10:39
 8/26 anonim ***** válasza:
96%
Ez mondjuk lényeges infó. Jó két hónappal előbb született. Nála máshogy alakul a hízás. Ha mondtad volna, hogy koraszülött, azok az anyukák sem tesznek ilyen megjegyzést.
2019. márc. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Latom kozben irtal.

Ha 2 kiloval szuletett, akkor mar boven duplazta a szuletesi sulyat, gondolom 3 honap kornyeken az megvolt.

Szoval jol hizik.

Nyilvan nem szabad mas babahoz hasonlitani, mert nincs ertelme. Most mondhatnam, hogy az enyem is 4 honapos es 7,5 kg, 68 cm, de a ket gyereket nem erdemes hasonlitani egymashoz, mert az enyem 3,5 kiloval szuletett, az eleve hatalmas kulonbseg az indulosulynal.


Szoval nyugi, ha hizik egyenletesen, akkor neki ez a suly rendben van.

2019. márc. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

Arra lettem volna kivancsi hogy igy ti is sovanynak latjatok e keprol? Teszek fel rola egy kepet

Szegenykemet sokszor lesovanyozzak es kivancsi vagyok tenyleg annak latjak e kulso emberek vagy nem

Teszem is pillanat

2019. márc. 6. 10:44
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!