Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti milyen baba olajat...

Anyukák ti milyen baba olajat használtok?

Figyelt kérdés
Ti milyen baba olajat használtok? Eddig mi fürdetőkrémet használtam de nem vált be.. kiütéses lett tőle 😩védőnénink a johnsonra azt mondta hogy nem ajánlja mert allergiás reakciót válthat ki.. azon kívül találtam a benu gyógyszertárba, meg a dmbe. melyiket ajánlanátok?

2019. márc. 6. 12:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nekem a vedőnőm azt mondta nem ajánl semilyen babaolajat, sőt teljesen feleslegesnek tartotta,akkor több anyukát is kérdeztem és nekik is ezt mondta, így mi soha nem használtuk.
2019. márc. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Semmilyet. Minek?
2019. márc. 6. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én nem használok olajat, elején használtam, kiütéses volt elhagytam az olajozást, azóta babámnak szép a bőre, nektek miért kell? Mire használjátok?

Gabi tusfürdöt használtunk, az jó volt, most Chiccot vettem. Szerintem valami természeteset próbálj, Lansinoh, Himalaja Herbals, Mixa, Naobay, weleda körömvirágos is jó


Johnsonst semmiképp

Babaolajakkal nem vagyok tisztában, minél természetesebb annál jobb

2019. márc. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Gyógyszertári napraforgó olajat, de azt is csak az újszülöttkori hámlás idejére. Egyébként ha valamelyik gyerenkek szárazabbnak látom valahol a bőrét, a Bioderma Atoderm testápolóját használom, de nem rutinszerűen. Bőrgyógyász baráttól kaptunk ilyet először ajándékba, amikor a legnagyobb született.
2019. márc. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

En kokuszolajat hasznalok. Eleinte a furdovizbe raktam kb 1/3 teaskanalnyit, de egy ideje azt hasznalom a babamasszashoz, utana meg egybol furdetek, igy a vizbe nem rakok.

Egyedul sampont hasznalok kozmetikumok kozul (aveeno baby), de azt is csak a furdetes legvegen, hogy minel kevesebbet legyen a samponos vizben. Megmosom a hajat, leoblitem es gyorsan veszem is ki a gyereket.

Gyonyoru a bore, de a ket nagyobbnak is igy csinaltam amikor babak voltak es nem volt soha semmi baj a borukkel akkor.

De a napraforgoolaj is tokeletes, a kokuszolajnak annyi az elonye nalam, hogy szobahomersekleten szilard, csak a tenyeremben olvad meg, igy masszirozas kozben nem kell izgulni, hogy kiontom, vagy racsepegtetem valamire.

2019. márc. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
8 hetes a babám és nagyon száraz a bőre :( mi is gabit használunk pancsihoz
2019. márc. 6. 12:29
 7/13 anonim ***** válasza:

Nagyon száraz volt a bőre és egy shevajas baba krémet ajanlottak a bioboltban. Nem hadznaltam csak rövid ideig, de nagyon jó volt.


Eredetileg tiszta she vajat szerettem volna venni, de az akkor épp nem volt.

2019. márc. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nivea babaolajat használtam neki. Fél tubus se fogyott el és megoldodott a száraz bőr.
2019. márc. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Lansinoh babaolajat használtam masszázshoz és koszmó miatt. Amikor száraz volt a bőre, arra bioderma krémet.
2019. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Babyzoo olajjal kis vattával áttörlöm fürdés előtt a hajlatait.
2019. márc. 6. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!