Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis ha szopizas utan...

Normalis ha szopizas utan (70-80gramm) még letol 40-50 ml tápszert az 5 hetes kislanyom?

Figyelt kérdés
En nagyon sokallom, mert sokszor 2 óránként eszik. Es szerintem napi 7-8 etkezese is van. Nem merem folyton, volt olyan is h csak 50 volt a ciciben. Saccra ugy gondolom 700 grammot eszik 24 ora alatt. De lehet neha tobbet is. 4kg 68 cm. 1 kg hízott miota hazahoztuk, de a potlas mértékét csak most emeltem meg kb 1 hete, mert folyton sirt cicizes utan mar 30 perccel. Lehet atestunk a lo túl oldalara? Eddig sokat sirt, most joval nyugodtabb. Nem akarom tul tomni se, de alul taplalni.
2019. márc. 10. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Súlyát kell beszorozni 150-el, tehát : 4*150=600ml - ennyit kellene ennie /nap. Nem biztos, hogy azért sír mert éhes lehet hogy álmos, fáj a hasa, a közelséged re vágyik, komfort szopizna még stb. Egyébként szép hosszú baba, kislányom 5 hónaposan 68 cm 😊
2019. márc. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 VeDi84 ***** válasza:

Az én fiam is hasonló mennyiségeket evett. Nagyon megijedtem, amikor láttam/olvastam, hogy más babák mennyit esznek. 1 hónaposan 120-150 milliket lenyelt. Gyerekorvos szerint nem volt ez baj, ha nem hányta ki. És ő bizony nem bukott.

Szóval szerintem nyugodj meg és adj neki annyit, amennyit kér.

2019. márc. 10. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!