Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kisbabátok hogyan...

4 hónapos kisbabátok hogyan viselkedik ha nem otthon vagytok?

Figyelt kérdés
Enyém mostanában kicsit megszeppen idegen helyen,vagy ha idegen szól hozzá. Nem mosolyog meg se nyikkan,pedig amúgy jókedvű baba. Van,hogy el sírja magát kell neki egy kis idő mire feloldódik. Hogy kezeljem helyesen,úgy h meg is vigasztaljam de ne azt érezze h most világ vége van.Van olyan baba aki mindenkire mosolyog egyből. Vagy ezek korszakok a baba életeben?

2019. márc. 11. 12:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Bár az enyém még csak jövő héten lesz 4 hós, de nagyon jól elvan idegen helyen, elnézelődik, vigyorog. Hamar elfárad még, így nagyokat is alszik.

Itthon szerintem unatkozik velem.

Eddig kétszer fakadt sírva idegen láttán, két öregasszony volt, akik cuppogtak neki :) Nem csináltam ügyet belőle, mosolyogtam, és pikkpakk megnyugodott...

2019. márc. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az enyém épp ma lett 4 hónapos és egyelőre mindenkivel elvan. És mindenkire mosolyog is.
2019. márc. 11. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%

Az enyém az a matrica fajta. Csak én és az apja létezünk neki,nem marad meg senkinél. Pedig a szüleim 2 utcányira laknak heti 4-szer találkozunk,remélem hamarosan kinövi ezt mert már szeretnék néha kimozdulni egyedül vásárolni.

Vagy férjemmel egy ebédet megenni étterembe.

2019. márc. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mondjuk igen,a miénk szeret matrica lenni. Lehet,hogy túl sokat szeretgetjük?
2019. márc. 11. 13:11
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az enyém is un már engem. 4hónapos múlt. Szombaton hazamentünk a férjem szüleihez (eddig kb. 3x voltunk vele náluk), hazafelé meg bementünk a boltba vásárolni. Olyan jól elvolt, hogy nem hittem a szememnek. Pedig általában félek vele kimozdulni.
2019. márc. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi sem ülünk itthon, de lehet még többet el kéne menni és emberekkel találkozni h eddződjön?
2019. márc. 11. 13:23
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy 4 hónapost nem lehet túlszeretgetni...
2019. márc. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a legkisebb fiam 4 honapos, sokat vagyunk uton viszonylag es az esetek kb 75 szazalekaban meg mindig alszik, ahogy bekerul a mozesbe es elindulok vele.

Ha ebren van, akkor valtozo, hogy hogyan reagal. Ha nem ehes, nem almos, akkor uj helyen figyel, de majd kiesik a szeme, annyira. Az uj arcokat elso korben inkabb csak figyeli, mosolyogni ismeretlenekre max nokre szokott, ha nagyon mosolyogva, dallamosan beszelnek hozza. A ferfiakat inkabb csak figyeli.

De mar felismeri azokat, akikkel kb hetente egyszer talalkozunj, tehat rendszeresen, de nem minden nap, rajuk mar egy-ket mondat utan visszamosolyog.

2019. márc. 11. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!