Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kaptunk egy üveg ovko bébiétel...

Kaptunk egy üveg ovko bébiételt ajándékba de félek mert elég zavaros egy márka többször volt gáz náluk! Egy üvegről van szó adjatok neki belőle?

Figyelt kérdés
2019. márc. 12. 10:54
 1/4 anonim ***** válasza:
66%
Én nem adnék 🤷🏻‍♀️ 300 forintról beszélünk, nekem nem érné meg
2019. márc. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%
Nem biztos hogy jól emlékszem de mintha a kórházban szülés után azt kaptam volna a baba csomagban. Ovko alma-banán(talán) Miután bevezettem neki ezeket a gyümölcsöket simán odaadtam ezt is. Ha olyan nagy gáz lenne velük megszüntetnék a forgalmazását. Persze alapból nem ezt a fajtát veszem de odaadtam neki, nem lett baja.
2019. márc. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen egyszer ebben a fajtäban volt egy müanyag darab ès ez miatt hivtàk vissza. De èn pont ma is ovkot adtam neki nem üvegböl etetem igy lâtom ha van benne valami. Szerintem nyugodtan oda adhatod neki
2019. márc. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az üveges bebikajákat úgy ávizsgálják, hogy teljes biztonsággal odaadhatod a babádnak. Ami kockázatosabb, az a piacon+ szupermarketekben beszerzett zöldség. Ezeket ki tudja mivel permetezik, te otthon jóhiszeműen megcsinálod a babádnak, aztán lehet tele van vegyszerrel. En csak üvegeset és saját termesztésű zöldséget adtam neki. Ezek bababarátok.
2019. márc. 16. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!