Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is nyűgös a babója 2...

Másnak is nyűgös a babója 2 napja?

Figyelt kérdés
2.5 hónapos bébim egésznap sír.. csak akkor nyugszik meg ha a mellkasomon fekszik és simogatom a kis hátát. Alapból nagyon hasfájós de az elmúlt két napja mintha nem is az én alapból üvöltős babám lenne. Nem lázas eszik rendesen.. szóval nem tudom mi lehet a baj. Holnap megyünk egyébként tanácsadásra és megkérdezem mi lehet a baj. Nektek hasonló? Babátok nem nyűgös?

2019. márc. 12. 19:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem
2019. márc. 12. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A szél sajnos :(
2019. márc. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Az enyém még beteg is lett ettől a tetű széltől pedig egyszer mentünk el 5 perc sétával a Lidlbe bundazsákkal állig beöltözve. :((((
2019. márc. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: persze, hogy beteg lett, mert túlöltöztetted. Télen járunk bundazsákban és nyakig beöltözve. Gondolom jól megizzadt.

Csodálkozom, mennyien csinálják ugyanígy...

2019. márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A babaknal mindig vannak ilyen nyugtalanabb idoszakok,amikor az anyukak tovig ragjak a kormuket,h.mi lehet a gond. Ha lathatoan semmi, akkor szerintem semmi. Kezdi jobban erzekelni a kulvilagot, amire meg nem eleg erett az idegrendszere es sirassal oldja a stresszt.
2019. márc. 12. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!