Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha kicsi a baba, akkor felnött...

Ha kicsi a baba, akkor felnöttként is kicsi lesz?

Figyelt kérdés
1 éves fiú babám csak 71 cm. Még megnöhet,vagy kicsi lesz felnött korában is? Amúgy 55 cm és 3700 g volt születésekor és mi magasak vagyunk,a családtagjaink is inkább magasak.
2010. júl. 3. 08:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem biztos! Az én férjem pl.15 éves koráig mindig magasabb volt a kortársainál, akkor volt 178 cm, utána "megállt" a növésben, ma csupán 180 cm... A fiam meg mindig kisebb volt valamivel, mint az átlag és mégis 186 cm és nincs még 18 éves.
2010. júl. 3. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem! Én kicsi voltam amikor születtem és az általános iskolában is mindig a tornasor utolsó sorában álltam. 15 évesen kezdtem lehagyni a társaim, 178 centi lettem 19 éves koromra, pedig apám sem és anyám sem magas csak átlagos. A nagyapám magassága "ütött ki", de csak későn!
2010. júl. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez inkább a felmenőktől és a szülők adottságaitól függ:) Sosem tudhatod,hogy mekkora lesz a gyereked,mert lehet,hogy te 150 vagy a férjed 2m és a néphit szerint a fiúk az anyjukra ütnek és ekkor te aggódsz,hogy jesszusom csak 150 cm lesz a gyerek, de lehet,hogy mondjuk a nagyapjára ütött aki 180cm volt és akkor annyi lesz:) Ez puszta genetika, ami a kódban benne van annyi lesz, előre sajnos nem lehet látni:)


Nálunk is én szívtam, mert anyukám 175cm, apukám 170cm mégis én születésem óta, azalatt a 22 év alatt összesen egy métert nőttem, most vagyok és már leszek is 153cm mert nagyanyámra ütöttem.


Szerintem nem kell aggódnod, biztos,hogy sokat fog még nőni:)Mellesleg ha csak 1m nő egész élete alatt is az már elég nem?:)

2010. júl. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!