Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit hagyjátok "magára" a...

Mennyit hagyjátok "magára" a babátokat?

Figyelt kérdés

Próbálom nem egyedül hagyni amikor csak lehet, de nyilván egyedül is kell tudnia játszani, úgymond. Vannak olyan időszakok viszont mikor kénytelen vagyok. Pl főzés vagy mondjuk szalad a lakás. Szóval néha mikor jó kedve van nem éhes nem álmos felteszem a pihenőszékben az asztalra (fölé logatva a játékok) közben beszélek hozzá mikor főzök.

Amikor meg a játszó szőnyegen vagyunk, hasán vagy hátán van játékokkal,akkor úgy szoktam hagyni, hogy mellette vagyok, de nem szólok bele , nem játszok vele. Utána már igen de kicsit hagyni szoktam.

Ti mennyit hagyjátok hogy egyedül jatszon? Mennyit van magara hagyva. Vagy egész nap foglalkoztok vele ébren?


2019. márc. 13. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:
49%
Kb 1 éves koráig egész nap foglalkozva volt vele, mert igényelte. Magamra kötöttem hordozókendőbe, es kb azt csinaltam amit akartam, még sminkelni is a gyerekkel magamon sminkeltem. Aztán megtanult kapaszkodás nélkül járni es egyre inkább volt olyan, hogy elvonult magába játszani míg én főztem. Olyankor béken hagytam.
2019. márc. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
95%

Sokat játszik egyedül kis kora óta. Akár egy órát is többször. De van olyan nap h fel órát vagy 5percet sincs el magában.

Kell tudniuk egyedül is játszani. Emiatt kicsit se érezd magad szrul.

2019. márc. 13. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Nalunk is hasonlo volt, mint az elsonel, annyi kivetellel, hogy 3 honapos koratol elvolt 15-40 perceket napi parszor, mikor-hogy, amikor epp nem volt szepa. Ha volt, akkor meg magamra raktam a csatosban, es csinaltam a dolgom, imadta.
2019. márc. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!