Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babátokkal hogy...

2 hónapos babátokkal hogy zajlik egy nap?

Figyelt kérdés
Hányszor eszik,mennyit alszik,mennyi ideig van ébren,minden nap viszitek a levegőre,mikor alszik el,szoval ugy minden érdekelne :)

2019. márc. 13. 21:07
 1/6 anonim ***** válasza:
81%

4 éve volt :D. Reggel fürcsi,etetés aztán én tornáztam,ő nézte,utána kaja, zuhanyoztam,ő nézte. Kinetünk 2-3 órát sétálni,aludt. Haza,etetés, játék,megint alvás. Apa este hazajött,együtt játék,etetés,fürcsi,alvás. Kb 9-10 körül mentünk aludni. Soha nem altattam,minek órákig nyüstölni,ha nem álmos. Mindig is sokat aludt napközben,végig az éjszakát. Most is alszik 2-3 órát délután és 9-től reggel 7ig. Nekünk is és neki is tökéletes így. Az alvásba soha nem vagyok hajlandó beleszólni,az ő idegrendszere, ő tudja,mennyire van szüksége.


Ja,januári baba,egy szál bodyban és kisplédben volt a szabadban órékat. Skandináv országban élünk,ez a szokás. Nem a hidegtől lesz bete,sőt. Télen a bébikre nem is adnak zoknit sem,had edződjön.

2019. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7x szopizott általában egy nap. Ebből 2x éjjel. 22 óra után aludt el sok ringatás árán, reggel 8 körül kelt. (Meg ugye 2x éjjel) Napirendet még nem sikerült kialakítani ilyenkor. Éjjel bölcsőben aludt, nappal csak rajtam. Nappal olyan 4-szer aludt de ez kaotikus volt mert 3 hónapos koráig hasfájós volt. Szeptemberben volt 2 hónapos így sokat voltam kint vele mert nagyon jó idők voltak. Volt olyan hogy a babakocsiban 3 órát is aludt kint. 2 hónaposan es
2019. márc. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Nekünk 11 hetes. Ébredés 8 körül, szopi.m pelus. Beteszem a kiságyába (velem alszik), ott játszik, rázogatja a csörgőt. Néha zenélő macit kapcsolom be, néha gyerekdalokat vagy kalákát, éneklem sokszor én is. Közbeb beágyazok, felöltözöm, megetetem a kutyust, ha nyugton van, reggelizek, betolok egy mosást. Utàna kis mondókázás, mégy szopi. Pelus. 10-10:30 között indulás sétálni gyerekkel, kutyával. Érkezés 11:30-12 között. Ha kell, utána kisbevásárlás. Érlezéskor ha alszik, házimunka. Ha nem alszik, házimunka délutánra vagy éjjelre marad. Etetés, pelus. Utána vagy le tudom magammal vinni a konyhába és az autós hordozóban játszik amíg dolgozom, vagy mondókázás van. Aztán babajóga. Aztán szopi és pelus. Valamikor ezek közben egy kis alvás. 5-6 között indulunk hordozókendős esti kutyasétára. 18:30-19 között érkezünk. Kutyaetetés. Szopi. Ha van türelme babamasszázs, ha nem akkor csak fürcsi jó hosszan, mert szereti, közben puszi, vers, ènek, nap elmesélése neki. Utána öltözés, pelus. Ha még friss, akkor könyvmutogatás, játszás, évődés az ágyban, ha fáradt, akkor ez nincs. Cicis altatás. 8:30-9:30 között elalszik. Akkor zuhizok, vacsizok. Éjfélig vagy tajarítok, vagx sütök vagy cikket írok, vagy filmezünk Apjával. Első ébredésnél etetés (kb éjfél és egy között), alvás, 2. Ébredés 4-5 között, ilyenkor általában mem csak szopi van, hanem pelus csere is és picit nehezebben alszik vissza.
2019. márc. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%

Ui. Ha nyűglődik még kora du ki szoktam vinni a kertbe és megnézzük a fákat, illetve most már az is program neki, hogy a szobákban sétálunk és mindent megmutatok. Szereti nézni a hűtőmágneseket, a nagy növényt és az ablakokból a kilátást.

De néha persze borul minden. Ha éhes, vagy nem nyugszik meg, bármikor kap enni.

2019. márc. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most lesz 2 hos penteken. Reggel fel 6 kelés, akkor szoptatom, ha kér nekem sajnos potolnom kell. Az elejetől keves vokt a tejem. Utana elnezelődik a jatszoszőnyegen, vagy a pihiszekben. Addig kavézom, reggelizek, ha kell, beinditok egy mosast. Főzni hetvegen szoktam, mert hozzák a kajat. Ha nincs nagyon szeles idő kinn vagyunk delelott 1 orat. Aztan bejovunk, jatszunk beszelek neki. Éneklek.

Nappal keveseket alszik, max egy orat. Most a heten nagytakaritok aprobb reszletekben. Amugy, ha a parom delutanos megyunk a tesoert busszal. Akkor elalszik piciket. Este 7 korul furdes, 8 korul alszik el reggel fel hatig.

2019. márc. 20. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szarul, de elvagyunk.

Olyanok vagyunk mint két zombi az apjával.

2019. márc. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!