Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A férjem szeretne egy harmadik...

A férjem szeretne egy harmadik babát is, de én nem? Ti mit tennétek? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Én 34 vagyok, a párom pedig 35.

Két kislányunk van az egyik 7 a másik 4 éves.



2019. márc. 15. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
A párodnak el kellene fogadnia a döntésedet. Hiszen már van két gyereketek. Mást helyzet lenne, ha még nem lenne gyereketek, akkor nyilván megfontolnám a helyedben a dolgot.
2019. márc. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Csak ha ő szüli meg.

A más méhével nagyon könnyű verni a csalánt.

2019. márc. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%

Én sok évig szerettem volna 2.babát, de a férjem nem. Beletörődtem! Most pedig előállt vele, hogy mégis csak kellene tesó. Nagyon örültem, hogy meggondolta magát, igaz 5 év kellett hozzá.

Lehet pár év múlva te is vágyni fogsz egy babára, de ha mégsem ezt ell kell fogania. Vagy együtt vállajuk vagy sehogy.

Idővel elfogadja, hogy te nem akarsz. Nekem is sok idő kellett. Sokáig a sértődöttet játszottam, hogy akkor biztosan nem is szeret.

2019. márc. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
A férjed talán bízik egy kisfiúban, ráadásul feltehetően jó apa és nagyon szereti a két kislányt is. Persze a nagyobb feladat mégis rád hárulna.
2019. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk fordítva van vagy 3 éve, életkorok is mind hasonlók... bár két fiú :) (és tuti ha lenne, a harmadik is az lenne:)). Mit tehetnék? Egyedül nem megy, és vannak számomra is racionális indokai is. Remélem, mire kifutok az időből, már nem fogok halványan se reménykedni - mert ugyan már most is könnyebb mint egy éve volt, ugyanakkor még mindig nehéz, mert kikapcsolni sem tudom. De nem neheztelek rá az én vágyamért. És hálás vagyok neki a meglévő a kettőért, na meg szeretem is, remélem, a társam marad akkor is, ha a gyerekek már kirepültek.
2019. márc. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Egy babát mindkét szülőnek akarnia kell, úgy kap meg minden érzelmi és fizikai támogatást. A férjed felajánlotta, hogy ő maradna otthon, átvállalná a vele járó munka oroszlán részét és minden esetben megértő és segítőkész lenne, ha a két nagyobbnak is szüksége van rátok, de valamelyik háttérbe szorul a harmadik baba miatt? Olyan családban, ahol mindenki nagyon várja a legkisebb tesót, ezek a kérdések fel sem merülnek. De ha te, az anyja nem akarod teljes szívedből és mégis megszülöd a béke kedvéért, akkor nem is tudod teljesen odatenni magad. Ezt a férjednek is meg kell értenie. Még kutyát sem szabadna olyan családnak magához vennie, ahol nem mindenki akarja, nemhogy gyereket.
2019. márc. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
81%
Itt nincs kompromisszum..ha az egyik fél akar gyereket, a masik nem, akkor NE legyen gyerek. Akármelyik fél is szeretné!
2019. márc. 15. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Nálunk ugyanaz van,csak a második gyerek lenne nálunk még csak.

Ha nem akarják mindketten ne legyen!

2019. márc. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
91%
Én is csatlakozom az előttem szólókhoz. Egy gyereket mindkét félnek akarnia kell. Ha az egyik nem akarja, akkor a másiknak el kell fogadnia ezt.
2019. márc. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!