Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kistesó kérdés?

Kistesó kérdés?

Figyelt kérdés
Nagyon anyás gyerekek szüleihez szólna a kérdésem, ahol született már kistesó. Nálatok a nagy bement megnézni titeket és a kistesót a kórházba, vagy nem? Mi a jobb megoldás? Félek, hogy csak felzaklatja, ha meglát egy másik babával, ráadásul nem mehetek haza vele. Lehet, hogy jobb lenne ha 3 napig nem jönne be? Félek az is megviseli majd nagyon.. Nálatok hogy ment?
2019. márc. 15. 19:46
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Attol függ, hány eves. Bar igazábol mindegy, mert ugy is megviseli, ha nem mehetsz haza, es nem vagy itthon vele.

Latszolag az enyem nem anyás, de amugy igen. Es megviselte, de mindenkeppen be akart jonni apaval hozzam. Csak volt egy kis pityerges mikor indultak haza, es en maradtam. Persze cserebe amikor apa itthon volt 5 napot, ot is kikertuk az ovibol. Ha akar menni, akkor hadd menjen, hiszen latni akar.

2019. márc. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Az én lányom 2 éves volt, mikor született a kistesó és nagyon anyás volt. Mi úgy döntöttünk, hogy nem hozzák be a kórházba megnézni minket, mert úgy éreztem, hogy csak rosszabb lenne. Nekem mondjuk a szívem szakadt meg, hogy nem láthattam, de nem akartam jobban felzaklatni. Szerencsére csak 4 napot voltunk bent. ☺️
2019. márc. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
93%
Szia! Az en lanyom 4 eves. Nagyon anyas! Alig varta hogy megszulessen a kisteso :D amikor szultem a 2. babam akkor pont latogatasi tilalom volt, igy nem johetett be hozzam :/ viszont telefonon tartottuk a kapcsolatot. Elso hivasnal igy tett a lanyom: “ anya haza se hozd nekem azt az “ izet “ te engem mar nem is szeretsz van neked masik gyereked.. na mondom kiraly, fas*a lesz igy hazamenni a kicsivel.. parom viszont hivott hogy a lanyod ki van keszulve mert nem johet be hozzank. Aztan hazavittem a kis “ izemet “ ahogy a lanyom fogalmazott. Se puszi se pa, rohant egybol az apjahoz. Letettem a picit a kisagyba, majd annyit vettunk eszre hogy all a lanyom a kisocsi mellett es simogatja a “ cuki talpikajat “ ahogy o fogalmazott :D aztan jott lanyom, es megkerdezte anya ugye en vagyok a te kis hercegnod es nem a pici? Mondtam lanyomnak o az en egyetlen pici hercegnom addig meg elek, es a fiam meg a kis hercegem. Megnyugodott a gyerek es azota nincs semmi baj :) neki az tett be hogy nemjohetett be hozzank. Azt hitte en nem akarom :/ :)
2019. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%

Mennyi idős?


Nekem 19 hónap lesz a nagy és az ikrek között. Én elképzelhetetlennek tartom, hogy ne jöjjön be.

2019. márc. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Előző vagyok. Készülök apró ajándékokkal amit a tesok hoznak neki, minden napra valami. Illetve tőlem is kap egy plüss sunit, mert úgy tűnik az most a legvagyittabb dolog
2019. márc. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
2.5 éves.
2019. márc. 15. 20:12
 7/14 A kérdező kommentje:
Nálunk is "készül" ajándékkal a kistesó. Nem tudom, hogy tehetném könnyebbé neki.
2019. márc. 15. 20:14
 8/14 anonim ***** válasza:
95%
1.5 éves volt a fiam mikor a húga született, már előtte sokat beszélgettünk vele arról, hogy mi fog történni és két könyvet is vettünk neki ebben a témában. De ami igazán jól jött, hogy anyukám pár nappal korábban már 'ideköltözött' hozzánk és vele aludt egy szobában, így mire eljött a nap addigra összeszoktak és én is nyugodtabb voltam. Az első kórházban töltött éjszaka nem kaptunk családi szobát, így a férjem hazajött, másnap viszont együtt bejöttek minket meglátogatni, kicsit meg volt illetődve az idegen környezet miatt, de nem volt semmi gond és sírás, a kishúga 'adott neki' egy plüss kutyust ajándékba. A következő 3 napot családi szobában töltöttük a férjemmel együtt és minden nap persze hazament a fiunkhoz de csak 1x hozta újra be de akkor se volt gond.
2019. márc. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
74%
Nálunk kisebb a korkülönbség, szerintem 2 és fél évesen már hiba lenne nem bevinni. Nagyon okosak ennyi idősen, úgyis kérdezgetni fogja hol van anya. Megérti már valamennyire a baba dolgot is, legalábbis pont annyira hogy izgul hogy mi is történik. De ha lát titeket akkor megérti, megnyugszik, még ha átmenetileg fel is zaklatja amikor el kell menni. A pici meg ne a kezedben legyen, le tudod addig tenni.
2019. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

3 eves volt a lanyom mikor szuletett a teso. Szinten nagyon anyas volt. Sosem aludtunk meg kulon, szoval rettento aggodtam, hogy mi lesz vele!

Megbeszeltuk, hogy a korhazba nem hozzak be, pont azert mert nem ertene, hogy miert nem megyek haza en is, stb stb.

Minden nap 2x videotelefonaltunk;)

Es annyira jol el voltak 3 napig az apjaval, hogy ihaj!

Ezt tenyleg csak mi eljuk meg tragikusan;)

2019. márc. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!