Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a H&m-es...

Mi a véleményetek a H&m-es babaruhakrol?

Figyelt kérdés
2019. márc. 16. 11:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mi nagyon szerettük, a mai napig onnan vásárolok neki.
2019. márc. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
33%
Mi is nagyon szerettuk, a mai napig vasarolok onnan gyerekruhat is. Azt megfigyeltem, hogy meretben nagyobbak, a 68-as meret kb. a C&A-s 80-asnak felel meg, a valos meret meg valahol a ketto kozott van. A minosegevel sem volt bajunk sosem.
2019. márc. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
52%
Én is szerettem őket , a Zarából és onnan volt majdnem az összes ruha. Viszont a méretezés nagyobb, a három és fél éves fiam még bőven használja 18-24 hónapos H&M- es ruhákat.
2019. márc. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Hát akkor én vagyok akinek pár mosás után lekötött a minta ..

Pedig max 40 fokon és babamosószerrel mosok nem is áztatom..viszont az igaz hogyha 2 órát is van rajta leveszem és újra kimosom mielőtt ráadom.

Rugikat is naponta mosom.

2019. márc. 16. 12:38
 5/11 A kérdező kommentje:
*lekopott
2019. márc. 16. 12:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekünk sem volt gondunk vele. Eleve kevés ragasztott mintás ruhájuk van.
2019. márc. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

3. vagyok. Ravasalt mintat igenytelennek tartom, soha nemvettem a fiamnak ilyesmit, ugyhogy errol nem tudok nyilatkozni.

Amugy en nagy mosomanias vagyok, minden nap mosok plusz szaritogep es pont a H&M cuccok birjak a legjobb.

2019. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
52%
Mi is csak innen és a Zarából veszünk gyerekruhát. Nagyon jó minőségűek, jó az anyaguk, szuper ár-érték arány a H&M. A méretezés nagy: a 68-as (címkén 4-6 hónapos) ruhák többségben még mindig jók a 10 hónapos, 10 kg-s közel 80 centis kisfiamra. Az ilyen nyomott minták szerintem igénytelenek így olyan ruhái nincsenek, nem tudom lejön-e vagy sem.
2019. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem annyira szeretem őket, mert rettenetes hosszú az ujjuk, és a patentoknál könnyen lyukadnak, pedig nem tépem őket. Viszont a 2 éves fiamra csak ott kapok megfelelő méretű bodyt (magas gyerek), így ez van, ezt kell szeretni.
2019. márc. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Jó minőségűek, de a méretezés tragédia. Többször volt, hogy rendeltem 2-3 darabos csomag bodyt, nacit stb., és a csomagon belül, az elvileg ugyanolyan méretű cuccok közt hatalmas különbség volt.

De ez a felnőtt ruhákra is igaz egyébként, kabaré, hogy nincs egy stabil mérettáblájuk.

2 napja vettem magamnak 2 farmert, az egyik 34-es, a másik 36-os, és teljesen ugyanakkora a kettő... ugyanakkor netről rendeltem 1 hónapja 2 db 34-est, és mindkettő dereka kicsi, alig bírom begombolni. Mindemellett régebbről van itthon 32-es, ami ugye a legkisebb méret, és tökéletesen jó rám. Szóval vicc kategória, próba nélkül nem lehet vásárolni, mert teljesen random a méretezés. De a minőség rendben van.

2019. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!