Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik mosolyogva ébredő baba?

Létezik mosolyogva ébredő baba?

Figyelt kérdés

Az ismerős anyukák szerint az ő babájuk vigyorog, mosolyog ébredés után és békésen játszik a kiságyában...


A mi babánk mindig sírva kel, mindegy, hogy hol alszik, mennyit aludt. Sír. Mikor felébredt és magához tért, persze vigyorog.


De létezik-e a mosolyogva kelő baba? :-)


2019. márc. 16. 12:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Az én fiam sokszor ébredt mosolyogva pár hónaposan. Sajnos mostanában Ő is sírva ébred, mert fogzik. Most 15 hónapos.

Szóval igen, persze, létezik ☺️

2019. márc. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A kislányom. Egészen pici baba korától mosolyogva ébred, amikor a védőnő kelti a státuszon akkor is mosolyog rá azonnal ahogy kinyílik a kis szeme. Reggel miután felkel, eljátszik az ágyikójában egy fél órat és csak után kezd el hívni minket. Most 10 hónapos és remélem megőrzi ezt a jó szokását. ☺️
2019. márc. 16. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

A nagylány kb 6 hónapos kora óta mindig. Nem is szoktuk egyből kivenni, mert játszik 30-40 perceket. 😊 Mlst 15 hónapos.


A kicsi 5 hetes, egyelőre sírva ébred, az éhhalál szélén többnyire. 😄

2019. márc. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindkét fiam. A nagy 2 hos kora ota mosolyogva kelt. A kicsi 8 hetes, és mikor bemegyek hozzá, meglat es mar vigyorog.
2019. márc. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nálunk csak akkor kel a csaj mosolygósan ha mellette fekszek ébredéskor.Ha nem akkor bizony sírás van.Most már 16 hónapos olyankor ha mellette fekszem az arcomhoz mászik és odadörzsöli az orrát az orromhoz,nagyokat nyújtózva fetreng meg ilyesmi.

Mondjuk nem írtad mekkora a babád, de próbáld meg hogy odafekszel mellé, hátha nálatok is működik:)

2019. márc. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Jaj de meg tudtam őrulni ettől, az első gyerekem 3.5 évesen is még sírva ordítva kelt a délutáni alvásból.

Annyira rosszul éltem meg hogy akármit csinálok, ennyit sír.

Ma a legkiegyensulyozottabb legnyugisabb gyerekem :)

A lányom és a kisebb fiam cukin nézelődtek gugyoresztek sokszor nem is tudtam mióta ébredtek fel.

Hát kevésbé nyugis típusok így nagyobb korukra. Szóval ne aggódj semmi összefüggés :)

2019. márc. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Akkor tényleg létezik, jó Nektek! :-)
2019. márc. 16. 17:36
 8/11 anonim ***** válasza:
Mindhárom sírva ébredt, még ki se nyílt a szemük, de a szájuk már akkora volt, mint a bécsi kapu. :D Olyan 3 hónapos korukig, aztán elmúlt, azóta meg morogva kelnek, mert iskolába kell menni. :D
2019. márc. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom is az esetek 99 %-ában mosolyogva, jókedvűen ébred, akkor szokott kiabálni, nem igazi sírás, inkább kiabálós, gyere ide fajta (biztos tudid mire gondolok), ha elunja magát és nem ugrok elsőre.

A fiam minden alvásból sírva ébredt, kivéve a babakocsiban.

2019. márc. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, az én kislányom is mosolyogva ébred; az első pillanattól kezdve. Most 8 hónapos, és ilyen téren azóta is változatlan a helyzet. Annyi jött még hozzá, hogy azóta már hangosan 'dumál' is, egyből, ahogy felébred.
2019. márc. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!